Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
@Whispererer: dziewczyna z którą miałem iść na studniówkę tydzień przed złamała nogę i poszedłem sam. #!$%@?łem się i zjarałem i #!$%@? tak, że cała szkoła o tym gadała (znaczy znajomi mi opowiadali, bo ja nie pamiętam co robiłem xd)
  • Odpowiedz
@Graner: Zazdroszczę, że nie podjąłem takiej decyzji przez rodzinę, która naciskała żebym szedł,bo hurrr anon jakie ty będziesz miał wspomnienia z młodości. No i mam najgorsze ze wspomnień życia nie licząc rzeczy, których uniknac się nie dało.
  • Odpowiedz
@Whispererer Sala była za mała, żeby było taniej dzielona na 2 klasy więc poloneza tańczyło tylko 10 wybranych par.
Dj był z dyskoteki pysko polo i puszczał tylko nowości pysko polo.
  • Odpowiedz
@Whispererer: Nic. Poszłam sama i to była najlepsza decyzja.
Pamiętam, że stresowałam się, że będzie #!$%@?, że wszystkie koleżanki z kimś a ja sama, ale okazało się, że najlepiej na tym wyszłam xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 276
@Whispererer: Poszedłem sam. Piłem dużo. Dziewczyna ziomka z litości wyciągnęła mnie na parkiet. Starałem się w miarę ruszać w rytm i naśladować okolicznych ludzi. Dziewczyna wyśmiała mnie. Na koniec zabrałem się do domu z innym typem i jego stary pytał jak tam było i czy jakieś cioty przyszły bez pary. Typ wykazał się odrobiną współczucia i nie wspomniał ojcu, że ja przyszedłem sam.
Ogólnie żałuję w #!$%@? wydanej kasy i psychicznych
  • Odpowiedz
  • 10
@Whispererer ja tam mam same dobre wspomnienia oprocz tego że pytałem każdej dziewczyny z którą tańczyłem czy dobrze tańczę xD a później każdy miał że mnie beke, ale no bywa xD
  • Odpowiedz