Wpis z mikrobloga

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezczynności policji


@PI3x0n1i4: To trochę hipokryzja nie sądzisz? Jak stoją na ulicy to zuo, jak nie stoją też zuo. Wystarczy, że poczytam wykop.
  • Odpowiedz
@4x80 Bo tak jest. Łatwiej nabijać statystyki z krzaków na przekroczeniach o 11 km/h, niż jeździć po drogach i tępić patologię nie tylko od strony kierowców.
Infrastruktura też nie jest bez znaczenia. Lepiej jest zrobić DDR z kostki za kilka razy więcej i później podzielić się za plecami niż tworzyć dobre i bezpieczne dla wszystkich środowisko.
  • Odpowiedz
@mati1990: Wystarczy poczytać komentarz pod filmami typu polskie drogi czy stopcham na których np. ktoś rowerem przejechał przez pasy albo na czerwonym. Co z tego że 90% akcji dot. wykroczeń kierowców, hejt w komentarzach na rowerzystów jest ogromny. Dzieciaki robią sobie prawko i czują się królami drogi, wszyscy inni powinni w---------ć.
  • Odpowiedz
@mati1990: mniej żyj mediami, a więcej życiem. Niedawno przejeżdżałem przez centrum miasta. Nie miałem problemu ze zmianą pasa, włączaniem się do ruchu, wyprzedzaniem, zwykły przejazd bez ciekawostek.
Wielu rowerzystów ma tak przez kilkadziesiąt lat życia, aż im sił nie braknie do jazdy rowerem. Chociaż teraz są elektryki i już widziałem babcię na e-hulajnodze.
  • Odpowiedz