Wpis z mikrobloga

PiS czy Konfederacja nie ma nic do osób homoseksualnych. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że takie osoby są i wymagają szacunku jak każdy normalny człowiek. Chodzi wyłącznie o to, żeby nie promować LGBT i nie przyznawać temu lobby żadnych specjalnych praw.

Osoby homoseksualne w PL mają póki co takie same prawe jak osoby heteroseksualne poza tym, że nie mogą żyć oficjalnie w związku. Nie ma zgody na małżeństwa tych osób i adopcję dzieci.

Proszę więcej nie kłamać, że ktoś w Polsce nie szanuje czy obraża osoby homoseksualne. Znajdźcie mi taką wypowiedź!

Przypominam, że LGBT rości sobie coraz większe prawa - specjalne hotele LGBT, tramwaje LGBT, ławki LGBT... ale to nic bo samo lobby chce też nauczać o seksualności małe dzieci w szkołach. Małe dzieci, które są podatne na manipulacje chcą uczyć seksualności i manipulować, że mogą być LGBT.

#polityka #bekazlewactwa #pis #konfederacja #4konserwy #neuropa #takaprawda
  • 75
Orientacja seksualna jest wrodzona, nie można nauczyć kogoś być gejem, czy transe


@GoddamnElectric: to ja proszę o dowód na stuprocentowy brak wpływu środowiska. Bo to właśnie postulujesz.
Czekam na artykuł naukowy wykluczający wpływ środowiska i pokazujący które geny pozwolą przewidzieć ze stuprocentową pewnością kto zostanie transem - bo to właśnie postulujesz.
@kogi: to co @GoddamnElectric: próbuje tłumaczyć zbiega się do problemu narodowców, o którym się nie rozmawia i który nam jako heteroseksualistom ciężko jest zrozumieć. Wydaje mi się, że te twierdzenia o możliwości wykształcenia u kogoś orientacji homoseksualnej mają swoje źródło w tym, że wypowiadają je osoby biseksualne. W innej konfiguracji nie sposób sobie wyobrazić, żeby ktoś to mówił poważnie.
Natomiast z punktu widzenia tych "walczących z LGBT" narodowców istnieje "wybór"
@kogi Osoby homoseksualne w PL mają póki co takie same prawe jak osoby heteroseksualne poza tym, że nie mogą żyć oficjalnie w związku. Nie ma zgody na małżeństwa tych osób i adopcję dzieci.

No to mają TAKIE SAME prawa, czy jednak nie?
PiS czy Konfederacja nie ma nic do osób homoseksualnych.


@kogi: "Ja dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej".
"Ja to postuluję - karalność sodomii jako takiej."
"Robert Biedroń? Do więzienia! Publiczny, zawodowy sodomita do więzienia."
"Żałuję, że Oscar Wilde spędził tyle lat w więzieniu, ale tak się należało"
~Grzegorz Braun
@kogi: Tak zrobimy hostel i będzie on działać tak długo jak będzie potrzebny. A będzie potrzebny tak długo, dopóki polscy rodzice nie przestaną być bydłem wyrzucającym dzieci z domu za bycie gejem lub lesbijką.

Jak znajdę taką fundację lub hostel to chętnie będę im wpłacać mój 1% i będę dawać datki co miesiąc.

„Nie ma zgody na adopcje” - a kogo obchodzi na co Polacy się zgadzają? Badania naukowe mówią, że