Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś ze środowiska #lgbt jak można być takim egoistą i egocentrykiem żeby rządać praw do adpocji dzieci?
Dziecko to nie piesek żeby sobie przygarnąć do domu bo czuje się potrzebę rodzicielska. Dziecko z takiego domu nie bedzie znało wartości rodzinnych, szacunku do podziału ról społecznych, bedzie miało zakrzywioną wizję rodziny.
Jak mozna zaspokajać swoje egoistyczne rządze kosztem niewinnych dzieci? #lgbt sami wybrali swoja droge życiową a teraz chcą jeszcze na siłę unieszczęśliwiać bezbronne istoty tylko dlatego, że mają złudne wyobrażenie o naturze człowieka.

#lewackalogika #neuropa #4konserwy
  • 201
@MPXD: widzisz, mi moj Tato przekazal wartosci takie, ze to ja zmienie kolo (mimo ze zona tez pewnie by sobie poradzila) poniewaz urodzilem sie mezczyzna a co za tym idzie jestem silniejszy i sprawniejszy. Zona za to w podziekowaniu ze nie musiala brudzic rak zrobi mi wieczorem masaz bo urodzila sie kobieta i ma wrodzony instynkt macierzynski oraz dobre serduszko.
Dziecko z takiego domu nie bedzie znało wartości rodzinnych, szacunku do podziału ról społecznych, bedzie miało zakrzywioną wizję rodziny.


@Borciuch:
Popieram. Mnie zawsze ciekawiło, że jeżeli dziecko wychowuje się bez silnego wzorca Ojca lub Matki może mieć skrzywioną psychikę, ale jeżeli wychowuje je dwóch Ojców lub dwie Matki to już wszystko w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą znam jednego chłopaka, którego matka jest w związku
@f4lcon: nauczyl mnie ze rodzina to zwiazek kobiety i mezczyzny polegajacy na milosci i pomocy sobie nawzajem. Mezczyzna pomaga kobiecie w rzeczach w ktorych jest gorsza i na odwrot.
Wychowujac sie w rodzinie jednoplciowej pozbawiamy dziecka wzoru tej przeciwnej plci, ktory niezbedny jest do jego zdrowego rozwoju.
@f4lcon: jeden link do badan przeprowadzonych przez fundacje jawnie pro lgbt.
Nie jestem specem ale moglo miec to wplyw na wynik tych badan.

Ja za to wstawilem link ktory pokazuje ze w "rodzinach" jednoplciowych wychwuje sie wiecej homoseksualistow niz w normalnych rodzinach.
@Borciuch:
Sadze ze twoje wątpliwości są bardzo zasadne i sadze ze istnieją na świecie naukowcy, którzy także je mieli i w miarę swoich możliwości spróbowali udowodnić lub obalić wszystkie tezy, które przedstawiłeś w swoim wpisie. Radziłbym jednak rozpocząć od zapoznania się z ich konkluzjami niż rzucać się do paleni czarownic jeszcze przed znalezieniem winnego.
ze w "rodzinach" jednoplciowych wychwuje sie wiecej homoseksualistow niz w normalnych rodzinach.

No i co to ma dowodzić?

jeden link do badan przeprowadzonych przez fundacje jawnie pro lgbt.

Co? To badanie jest przeprowadzone przez BDSU (jedna z najlepszych uczelni na świecie, wspierane też przez organizację rządową) gdzie analizuje ponad 40 RÓŻNYCH badań dotyczących rozwijania się dzieci w rodzinach nieheteronormatywnych.

This assessment of the literature is based on the social science research on
@johny-kalesonny:

Biologia nie definiuje rodziny, rodzina jest konceptem społecznym


Zdrowe hetero wydaje potomostwo.
Zdrowe homo nie wyda potomstwa.
Gdyby biologia nie definiowala rodziny to moglbys miec rodzine homoseksualna, a dobrze wiemy za taka rodzina nie ma szans na przetrwanie, bo nie wyda potomstwa. Ginie po jednym pokoleniu. Nie przekazuje dalej genow.

Z biologii wiec wiesz, ze to rodzina homoseksualna jest norma. A nie homo. Bez wzgledu na to co jest wpisane
Zdrowe hetero wydaje potomostwo.

Zdrowe homo nie wyda potomstwa.


@matcheek: Ale to nie jest równe powstaniu rodziny. Biologia ma trochę w nosie taki koncept, liczy się przekazanie dalej swoich genów. To jak później wychowuje się dzieci, to są konkretne strategie, które funkcjonują raczej w obrębie socjologii (w przypadku ludzkich społeczności) lub zoologii (w przypadku zwierząt).

Z biologii wiec wiesz, ze to rodzina homoseksualna jest norma. A nie homo.


@matcheek: Biologia
@Borciuch: Opowiadasz, ze dzieci z rodzin LGBT są w większości homo gdzie z artykułu wynika, ze 90% chłopców jest hetero i 70% dziewczynek w porównaniu do 98 i 88 w rodzinach hetero. Artykuł hipotetyzuje, ze wynika to z tego, ze w rodzinach homo nie boja się przyznać do swojej orientacji. Więcej to nie większość a rzucasz się w komentarzach, ze WIĘKSZOŚĆ dzieci wychowywanych w związkach homo jest potem homo.
Biologia nie tworzy norm. Normy tworzą ludzie :)


@johny-kalesonny: Jasne :)
Gdyby przekazywanie genow, nie byla norma biologiczna to nie byloby ani wypku, ani Ciebie, ani mnie. Jestesmu tu tylo dlatego, ze norma jest istnienie. A nie nieistnienie. To jest norma.

I caly czas czekam na Twoja, oderwana od biologi, definicje rodziny której nie mozna rozszerzyc glosowaniem do całego spoleczenstwa na przyklad.