Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś ze środowiska #lgbt jak można być takim egoistą i egocentrykiem żeby rządać praw do adpocji dzieci?
Dziecko to nie piesek żeby sobie przygarnąć do domu bo czuje się potrzebę rodzicielska. Dziecko z takiego domu nie bedzie znało wartości rodzinnych, szacunku do podziału ról społecznych, bedzie miało zakrzywioną wizję rodziny.
Jak mozna zaspokajać swoje egoistyczne rządze kosztem niewinnych dzieci? #lgbt sami wybrali swoja droge życiową a teraz chcą jeszcze na siłę unieszczęśliwiać bezbronne istoty tylko dlatego, że mają złudne wyobrażenie o naturze człowieka.

#lewackalogika #neuropa #4konserwy
  • 201
@johny-kalesonny:

W jaki sposób przekazywanie genów jest "normą biologiczną"? Mógłbyś podać definicję "normy biologicznej"?


Teoria ewolucji??

Natural selection is the differential survival and reproduction of individuals due to differences in phenotype.

https://en.wikipedia.org/wiki/Natural_selection

Zakladam, ze nie dowiem sie juz co rozumiesz jako rodzine, bo widzie, ze biologia bardzo Ci nie odpowiada. Ale zachecam zebys to sobie na spokojnie przemyslal. Serio. Sproboj sformulowac w taki sposob definicje, zeby rodzina w ogole mogla istniec.
Dziecko z takiego domu nie bedzie znało wartości rodzinnych, szacunku do podziału ról społecznych, bedzie miało zakrzywioną wizję rodziny.


@Borciuch: A po domu dziecka będzie znało? Bo to jest właśnie alternatywa dla adopcji homo. To Ty jesteś egoistą, z powodu jakiejś januszowej filozofii zamierzasz pozbawić sieroty szansy na kochającą rodzinę.
Dziecko to nie piesek żeby sobie przygarnąć do domu bo czuje się potrzebę rodzicielska.


@Borciuch: zdaniem idola prawicy Jonasza Koran Mekki dziecko to własność rodziców, więc w sumie taki trochę inteligentniejszy piesek.

Jak mozna zaspokajać swoje egoistyczne rządze kosztem niewinnych dzieci?


@Borciuch: powiedz to tym wszystkim heteroseksualnym parom, które tak robią.

rządać

rządze


@Borciuch: i kup sobie słownik. Jak to jest, że ci najwięksi patrioci nie umieją nawet posługiwać
@Borciuch: Myślę, że wychowanie w domu dziecka daje mniej wartości rodzinnych, szacunku do podziału ról społecznych i na pewno nie wpoi właściwej wizji rodzicielstwa.
Wielu ludzi heteroseksualnych ma dzieci z przypadku ( wpadki), na skutek zaspokojenia swoich egoistycznych żądzy.
A co do natury człowieka, to homoseksualizm istnieje " naturalnie " nie wymyślono go w epoce przemysłowej, nie zsyntezowano " gejozjanu" albo " lezbizjanu" i nie rozpylono go po całej kuli ziemskiej.
@Borciuch no nie wiem.....idąc tym tokiem myślenia, to dzieci powinny być odbierane samotnym matkom albo ojcom, bo przecież to niepełna, upośledzona rodzina i jak w niej dzieci mogą nauczyć się podziału ról społecznych?
Wydaje mi się, że wychowywanie dziecka w przyzwoitych wartościach nie jest zależne od miłosnych poglądów rodziców, a ich charakteru i tego, jakimi są ludźmi.
@Borciuch: Czy możesz mi wskazać badania, z których wynika, że dzieci wychowane w parach jednopłciowych są jakieś "gorsze"? Jeśli nie to zamknij mordę bo takim gadaniem sprawiasz, że dzieci dorastają w domu dziecka zamiast być w kochającej go rodzinie adopcyjnej.
@Borciuch Ale dziecka nikt nie zmusza jeśli może wyrazić świadomą zgode. I czemu uważasz, że to środowisko jest złe? Jakieś dane? Argumenty w liczbach? Bo jak narazie to walisz wszystko na chłopski rozum co nie stawia cię w dobrym świetle.
Podałem źródło w tym wątku, ale strzelam, że w piździe masz badania i konsensus w tej sprawie.


@johny-kalesonny: jak w Polsce ma się toczyć merytoryczną dyskusja w tej sprawie skoro ludzie reprezentują taki stan kultury jak podany wyżej przykład.
@krasecz: mysle ze malutkie dziecko a nawet przedszkolak nie wie z czym wiaze sie ta decyzja.

Srodowisko to jest gorsze od srodowisk heteroseksualnych pod wzgledem na przyklad chorob wenerycznych i psychicznych.
@Borciuch: Czyli parom hetero też nie dawać małych dzieci czy w tym momencie mamy w dupie opinie dziecka?
Słaby argument. Rodziny hetero nadużywają alkoholu i jak odbijesz tą piłeczkę.