Wpis z mikrobloga

Nie poważam ludzi, którzy świadomi historii naszego państwa, tego że przez dziesięciolecia prawa mniejszości i generalnie prawa człowieka w naszym kraju były fikcją i wiedząc do czego to może prowadzić, próbują obecnie przerzucać do mainstreamu swoją obrzydliwą, faszystowską retorykę


#neuropa #lgbt #4konserwy #bekazpisu #wybory #polityka
kyloe - Nie poważam ludzi, którzy świadomi historii naszego państwa, tego że przez dz...

źródło: comment_1592111779qCuOlOE6dbPgPh0hd5AMbr.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kyloe: A ja się trochę obawiam lewicy mimo iż razem z nią protestuje przeciwko łamaniu demokracji i praw człowieka. Ze potem zostanę już faszysta, rasista, ksenofobem, patriarchalnym nazistą etc. Pije do tego co odwalą alt lewica na zachodzie. Obawiam się i gardzę niewykształcona tłuszcza która chce zreorganizować
uporządkowany świat na swoje podobieństwo, nieważne czy to prawica czy lewica, imigranci czy narodowe sebiksy.
  • Odpowiedz
@Camilli w Polsce nie ma alt lewicy. Antifa w tym kraju to jakiś margines. To co u nas jest uznawane za skrajnie komunistyczna lewicę typu razem czy wiosna to ledwo centro-lewica w porównaniu do Europy. Przez retorykę konfederackich trolli uważasz lewicę za wroga a tymczasem jedyne zamieszki które były organizowane wychodziły z strony narodowej bo jak mówiłem ta garstka alt lewicy leży zaćpana w skłotach. Nie ma absolutnie jak porównać razemków
  • Odpowiedz
@kyloe: Dlaczego epatujesz nienawiścią i faszyzmem? Zdajesz sobie sprawę, że Polska od zawsze była przytułkiem dla wielu grup dyskryminowanych zarówno na wschodzie jak i na zachodzie? Polecam też zgłębić znaczenie terminu dyskryminacja oraz porównać konsekwencje jakie wiązały się z byciem homo oraz w jaki sposób odmienność była na celowniku.
  • Odpowiedz
@kyloe: dokładnie. Polska od zawsze była wolnościowa, a to nie znaczy lewacka. Nikt mnie tak nie #!$%@? jak wyborcy PiSu. Serio.
Polska zawsze była wzorem, mogłeś wierzyć w co chcesz etc i to budowało jej dobrobyt mimo polackości szlachty. ale teraz chcemy wrócić do czasów plemiennych bo tak. Z punktu widzenia polskości, tradycji czy przyszłości i rozwoju PiSowscy wyborcy powinni wpaść na one way wycieczkę do Oświęcimia.
  • Odpowiedz
Po ostatnich wyborach to już na w całej Europie zastanawiają się co się w tym kraju odpierd.. możesz odwołać festyn na wsi przez pogodę ale takie rzeczy to prawdziwy monty python
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: No właśnie z tego co widzę działacze SLD się odcinają. Wiosny i Razem nie za bardzo, raczej chowają głowę w piasek a radykalniejsze skrzydło popiera. W ogóle jestem przerażony narracja lewicy na zachodzie gdzie zbijają piątki z korporacjami bo walnęli slogan „popieramy was”, a na cel wzięli „kułaków” - niższa klasę średnia, która się tam czegoś dorobiła w dobie tak potęgującego się rozwarstwienia. A przede wszystkim nie mogę zdzierżyć
  • Odpowiedz
@Camilli: Ale prawacy robią dokładnie tak samo. Zbijają piątki z korporacjami które są otwarcie homofobiczne. Nie pamiętasz już afery z Ciechanem? Prawica robi dokładnie to samo, ale że dzisiaj prawacy przeważnie to ta uboższa i bardziej prymitwna część globalnego społeczeńtwa to firmy wolą zbijać piątki z lewakami. To tylko biznes.

Przecież te słynne lewactwo to nic innego jak happenig. W ich szeregach są głównie dzieci bogatych rodziców, którzy w ten sposób wyrażają młodzieńczy bunt. Z tego się wyrasta jak z korwinizmów.

Prawactwo też gra na emocjach, cała kampania dudy to spirala grania na emocjach i nienawiści (według standardów europejskich to PiS to głęboka
  • Odpowiedz
Ale prawacy robią dokładnie tak samo. Zbijają piątki z korporacjami które są otwarcie homofobiczne. Nie pamiętasz już afery z Ciechanem? Prawica robi dokładnie to samo, ale że dzisiaj prawacy przeważnie to ta uboższa i bardziej prymitwna część globalnego społeczeńtwa to firmy wolą zbijać piątki z lewakami. To tylko biznes.


Wiesz, nie musisz mi obrzydzać prawej strony, bo ich głupoty piętnuję tak samo jak lewicy. Problem w tym, że to... lewica która wręcz z założenia powinna walczyć o prawa pracownicze, a tak to spoko - wystarczy że osobą prowadząca fanpage twittnie "BLM" i problemu nie ma. Zresztą argument "a prawcy" jest bardzo miałki. Owszem - są, masz rację. Ale co to ma do tematu, skoro rozmawiamy o lewicy? Dobrze, prawacy są również grzeszni? Co dalej? Przekonujemy iż lewica jest mniej grzeszna wobec czego lepsza?... No dość miałkie, jak pisałem wyżej, nieprawdaż?

merytokracja to utopia. Większość ludzi w każdym kraju to niziny intelektualne. Jak ktoś uważa inaczej proponuje wycieczkę poza granice dzielnicy w której przebywa.


Merytokracja
  • Odpowiedz
A ja się trochę obawiam lewicy


@Camilli:

Polityką interesuję się od kiedy Buzek był premierem. Mam dosyć liberalne poglądy. A z doświadczenia ostatnich 20 lat to najbardziej chciałbym takiej partii u sterów państwa jaką było SLD Millera.
  • Odpowiedz