Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wygląda u was sytuacja z maskami i dezynfekcją rąk w miejscach publicznych? (Nie licząc otwartej przestrzeni oczywiście.)

Bo z tego co widzę w swojej okolicy, to jakieś 80%-90% ludzi ma totalnie #!$%@?, nawet nie zachowują odległości w sklepach, a jak ktoś ma maskę to już w ogóle niespotykane. A dziś stara baba opieprzyła mnie za noszenie maski w sklepie i powiedziała, żebym "zdezynfekował sobie ten pusty łeb".

Ja rozumiem, że ludzie mają już dość lockdownu i obostrzeń, ale co za problem zakładać maskę na krótko w zatłoczonych miejscach, dezynfekować ręce i trzymać odstęp?

#koronawirus #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee521c32d35834c6b87ecbf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======================..................] 54% (127zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 26
@#!$%@?: w łeb sie debilu jebnij. 50 na 50 nosi i nie nosi, z dezynfekcją tak samo. Bądź mądrzejszy i korzystaj chociaż z tej dezynfekcji - koronawirusa nawet jak nie będziesz miał to zabije to inne bakterie których od cholery na rękach. Ale to i tak preludium do totalnego olania. Nadal wszystko to grubymi nićmi szyte. :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem z dużego miasta i w dużych sklepach raczej wszyscy przestrzegają, ale wszędzie indziej, szczególnie w miejscach turystycznych/rekreacyjnych, gdzie kręci się sporo młodych, nie ma to zastosowania, poza usługodawcami. Najgorzej, że jeśli Ty próbujesz się stosować, to od razu zaczynają się dziwne spojrzenia i wchodzenie w kolejkę, a potem wielkie zdziwienie, że skoro stoisz, to czemu taki odstęp? Dla większości młodzieży koronawirus to propaganda. Starsi nawet po ulicy chodzą jeszcze
@Erda: Tak agresywnie do mnie niczym ta babcia ( ͡ ͜ʖ ͡). Podziękuje za smarowanie rączek 10 razy dziennie alkoholem który dodatkowo je wysuszy, na twoim telefonie jest więcej zarazków niż na sedesie :P. Zakładam że rok temu jeszcze nie nosiłeś przy sobie maseczki, rękawiczek, płynu do dezynfekcji pochwy, rąk i nosa, teraz nagle ktoś ogłosił że tak trzeba to idziesz jak ta ślepa owieczka za
jak ta ślepa owieczka za swoim pasterzem i beeeeczysz wykonując posłusznie jego polecenia.


@#!$%@?: to tak jak 99,99% ludzi na świecie, którzy są wychowywani, żeby pracować, płacić podatki i robić dzieci, które w przyszłości przejmą ich obowiązki w pracowaniu i płaceniu podatków i robieniu dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)
@PustyCzlowiek: Aaaa co do tego to u mnie na szczęscie i babcia przejrzała na oczy, w sumie jej propaganda nigdy mocno nie dotknęła bo najdłuższy jej epizod siedzenia na tyłku to 6 dni, potem wróciła do swojej rutyny spacerowania dziennie po 2h :) I u mnie z kolei na odwrót, to na mnie się dziwnie patrzą (patrzyli jeszcze tak z 2 tyg. temu) że bez maseczki popędzam, teraz mają coraz większe
@Erda: rozumiem że dla ciebie stulejarzu siedzący dzień w dzień w swojej piwnicy 2x2m nie sprawia to różnicy, ale byli ludzie, których naprawdę mocno dotknęła i zdenerwowała ta sytuacja. A zamiast klikać w kąkuter to odpal czasem TV i posłuchaj jakie bzdury tam głoszą, może też zobaczysz dlaczego maski to bezsens, a korona jest mnie groźna niż sraczka (o ile istnieje). A jak dalej chcesz źle o mnie mówić, to chociaż
@#!$%@?: Jakie ego? wtf xd Widziałem kilka osób którzy wychodzili wraz z lekarzami w kombinezonach, wiem że kilka osób było i nadal niektórzy są w kwarantannie. Żyje bo tego wirusa na bank miałem już wcześniej, bo w styczniu. Rzadko choruje a wtedy mnie mocno rozłożyło, jak nigdy. Nadal nie przeszkadza mi to dbać o swoją higienę bardziej chociażby przez ten płyn czy nosząc maseczke w miejscu pracy. Biedne rączki xD co za
@#!$%@?: A odnosze się od Ciebie jak do kretynki bo popierasz jebniętą starą babe która miała wąty do chłopaka który nosi maseczke ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biedni chirurdzy.. maseczki tak szkodzą a oni ją noszą ciągle w pracy.. biedni Azjaci, oni też ciągle praktycznie noszą maseczki przez smog i padają jak kawki.. a nie jednak nie
@Erda: Nie popieram babci, spójrz na 1 komentarz. Napisałam że była agresywna, ale miała rację = zgadzam się z jej zdaniem na ten temat. Ale myślę, że pora zakończyc tą dyskusje, bo za 500 komentarzy zabraknie ci określeń na moją głupotę hahaha. Idź bronić ludzi dalej ochroniarzu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)