Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W piątek moja nowa dziewczyna robiła na działce swoich rodziców grilla i oprócz jej znajomych zaprosiła też kilku moich oprócz mojego jednego dość dobrego kupla... Mi było z tego powodu głupio, ze jego jedynego nie zaprosiła. Ona powiedziała, ze go nie zaprosi bo zawsze jak gdzieś idziemy z moimi znajomymi czy to do pubu, do klubu itp. to tez mój kolega robi same problemy, upija się, rzyga, zaczepia ludzi i są z nim tylko problemy i dlatego ona go nie zaprosi. Powiedziałem jej, ze na działce jest przeciez domek i jak kumpel wypiłby za dużo to może się przecież połóżyć do łózka i rano odwiózłbym go do domu ale ona się nie zgodziła bo to domek jej rodziców i on jeszcze coś obrzyga i ona jako gospodarz nie będzie się jeszcze nim zajmować .
No i był przypał bo kolega miał do mnie pretensje, ze z naszej paczki jako jedyny nie dosł zaproszenia... Przeprosiłem go i powiedziałem, że to moja dziewczyna robi grilla a nie ja i jakbym ja go robił to przecież zaprosiłbym go. Kolega powiedział mi, że jak moja dziewczyna coś do niego ma to niech mu o tym powie, ja głupi powiedziałem jej o tym a ta napisała mu smsa dlaczego go nie zaprasza, że on nie potafi pić, ze wszystcy moi znajmi potrafią kulturalnie sobie wypić tylko nie on, że zawsze się awanturuje a ona tego nie chce na swojej imprezie. I teraz przez moją dziewczynę mój kolega obraził się na mnie a ja żałuje, ze nie postawiłem na swoim i ze nie powiedziałem dziewczynie żeby go jednak zaprosiła.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee4f3ba2d35834c6b87ec9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======================..................] 54% (127zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 63
@AnonimoweMirkoWyznania: ale Twoja laska ma raczej racje, że nie chce ściągać do siebie typa, który nie umie pić z umiarem a w dodatku się awanturuje. Bardzo dobrze, że napisała wprost o co chodzi.
Ty imprezy nie organizujesz, nie odbywa się u Ciebie to dlaczego masz "postawić na swoim" i dyktować kogo zaprosić a kogo nie?

Druga sprawa, wnioskuję, że Twój koleżka ma ponad 18 lat więc obrażanie się o takie gówno
powiedziałem, że to moja dziewczyna robi grilla a nie ja i jakbym ja go robił to przecież zaprosiłbym go. Kolega powiedział mi, że jak moja dziewczyna coś do niego ma to niech mu o tym powie, ja głupi powiedziałem jej o tym a ta napisała mu smsa dlaczego go nie zaprasza, że on nie potafi pić, ze wszystcy moi znajmi potrafią kulturalnie sobie wypić tylko nie on, że zawsze się awanturuje a