Wpis z mikrobloga

Zobaczcie sobie p0lki jak wyglada Afroamerykanka z cywilizowanego kraju w kwiecie wieku.
Zreszta kazdy powinnien wiedziec jak prezentuje sie nicki minaj nawet bez makijazu.
Teraz pomyslcie jak wyglada przecietna kobieta a polsce gdy ma czterdziesci lat, zapuszczona, otyla, nie ma zebow. Sami wiecie juz taka osobe nazywamy grazyną.
To jest ta roznica pomiedzy kobietami z polski a zachodu lub cywilizowanej europy.
I tu apel do panów, nie rzucajcie sie na byle co, wiadomo warto wykorzystac okazje ale do stalych zwiazkow kobiety wybierajcie madrze.

#rap #logikarozowychpaskow #polska #p0lka #testoviron #mialracje #zwiazki #redpill #blackpill
Pobierz D.....2 - Zobaczcie sobie p0lki jak wyglada Afroamerykanka z cywilizowanego kraju w k...
źródło: comment_1592075479hManoL98Y9HatXbCXaT883.jpg
  • 16
trzeba miec nasrane by porownywac przeoperowaną milionerke


@MisterTwister: Wlasnie najlepsze ze dla Polaków kazda i inwestycja w swoj wyglad to jest juz nieosiagalny luksus na ktory nigdy sobie nie pozwola.
Naprawde nie trzeba milionow by dobrze wygladac wiedza o tym kobiety w cywilizowanych krajach, niestety w cebulandii dalej mentalnosc pa ow i parobkow.
@MaciasP xDDDD ja tam patrząc po młodych ludziach, widzę sporą poprawę na plus, zwłaszcza w dużych miastach - sporo młodych chłopaków w dobrych, modnych ciuchach, spoko fryzurą i co najmniej niezłą sylwetką. Mam nieodparte wrażenie, że oceniasz Polaków przez pryzmat obrazków z typami sprzed 20 lat, nie zauważając zmiany tendencji na lepsze.
@Dummyboii2: Wysryw albo bait powtarzamy milion razy bait, także 2/10 bo odpisałem. Pomijam fakt, że tu jest w makijażu.
Jak kobiety są bogate, to też koło 40stki mogą być atrakcyjne, niezależnie od kraju, nawet w Polsce - patrz Anna Mucha, albo Rozenek. Kwestia kasy, jak masz hajsy to dłużej utrzymasz młody wygląd, a jak ktoś pracuje całe życie na kasie w Biedrze, to wiadomo, że koło 40-50 będzie grażyna. Przeciętna amerykanka
@hell_awaits: i znowu ta metalnosc paroba, dobry wyglad tylko dla Panow z zachodu i cywilizowanej europy, stary przykro mi ze dla Ciebie tylko milionerki moga dobrze wygladac w wieku 40 lat ale zważ na fakt iz twoj osąd moze byc determinowany przez otaczajaca Cie #!$%@?.
@hell_awaits: Jeśli chodzi o Panią Muchę... Nie.
Widziałem ją przeszło 3 lata temu bez makijażu w punkcie obsługi klienta, w którym pracowałem. Wyglądała bardzo staro i nieatrakcyjnie, TV kłamie niestety. Swoją drogą, zrobiła imbę o nic i strasznie gwiazdorzyła. Ze swojej strony jeszcze dodam, że moim zdaniem jest bardzo niewiele kobiet wyglądających estetycznie po 40 w naszym kraju, już po 30 często jest kiepsko.