Wpis z mikrobloga

Normik-przystojniaczek mi coś takiego napisał w wiadomości prywatnej:

Ucz, ucz chłopaków, uniwersytet dla przegrywów. Pisałem z dobroci serca bo jestem życzliwym gościem. Ale niedługo powołujemy Młot na #!$%@?.


Generalnie jesteście takimi beznadziejnymi przypadkami, że będziemy z chłopakami, które normalnie pukają i spotykają się z pannami katować całe to przegrywowe towarzystwo. Po prostu jesteście dobrym targetem, żeby sobie na was umacniać pozycję w stadzie, a im silniejsza pozycja faceta i im bardziej katuje jakichś takich lamusków i popychadła, tym większa atencja ze strony różowych. Właśnie tak można sobie przygruchać ładne laski. Was łatwo rozpoznać. Siedzi taki z gałami wpatrzonymi gdzieś w podłogę albo w ścianę, w sumie to tagi przegrywowe zrobiły normikom dobrze, bo kiedyś taki stulej probował, tylko najwięksi psychopaci mu dokuczali, ale teraz normictwo się poznało na tym, że jesteście obrzydliwie toksyczni, dlatego będzie jechane z koksem, to będzie pogrom piwniczaków. Który nie wystawi z nosa z zapierdzianego pokoju na domóweczkę do Julki, to będzie katowany jak bura suka. Nie dadzą mu spokoju, bo on jest tym "spokojnym chłopakiem", jeszcze przed powstaniem tego przegrywy miały cień szansy, dzisiaj już nie ma żadnej szansy na normalne życie żaden przegryw przez swoją bierno-agresywną postawę, bo po prostu Oskarki są #!$%@? najeżdżaniem na nich i robieniem z nich harlequinów i karykatur, Julki też mają dość bycia memami i bycia poniżane, my jak zobaczymy łatwą ofiarę, albo nawet jak próbuje nieudacznie poderwać to kiedyś by się poklepało po plecach, a teraz w sumie to jesteśmy gotowi, żeby takiego smrodka zgnoić i Julkę odbić, umocnić swoją pozycję w stadzie, zjeść ofiarę. Najśmieszniejsze jest to, że taki mizogin w całej grupie nie znajdzie żadnej pomocnej dłoni, będzie musiał odejść. Będzie pogrom, będzie się działo.

Jak już sobie przegrywek znajdzie dziewczynę, to myślisz, że taką panienkę trudno odbić? Przyjdzie byle przystojniaczek obyty w panienkach i to dla niego jest pobawienie się trochę, a przegryw zostanie na chodniku sam ze świeczkami w oczach. Podłożyliście się pod nóż i jesteście skazani niestety na tkwienie w maraźmie, nawet jeżeli zaczniecie próbować, pociąg już odjechał.

Tutaj na wykopie to akurat nie bardzo kogo interesują jakieś pyry przeznaczenia i inne dupykaruzele, ale irl już od wystąpienia BlackpillRAW w gazecie, normiki są nastawieni do mizoginów i chłoptasiów, po których widać, że są niepewni ale próbują i szukają sobie panienki bardzo wrogo. Jesteście uważani za obrzydliwych, nieszczerych, toksycznych i chcących tylko ruchać. Dziewczyny tego nie lubią jak tylko usłyszą o jakichś ruchach typu redpill, przegrywy z wykopu o reagują z obrzydzeniem, a jak kilku gogusiów wskaże palcem i pokaże na spokojnego chłopaka, że to ten od blackpilla to myślisz, że panienki co pomyślą? Komu uwierzą? No właśnie.

Będzie jechane z wami, więc siedźcie sobie na uniwersytecie blackpill i uświadamiajcie chłopaków, a my podziałamy trochę z naszymi chłopakami w terenie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@Blackpill_RAW
#przegryw #normictwo #redpill #blackpill #mgtow #logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #tfwnogf
  • 28
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Thachi: Przegrywy mnie nie lubią bo mają mnie za Oskarka.
Antyprzegryw chce mnie zbanować bo się śmieje z przegrywów.
Różowe na vikop.ru mają mnie za mizogina.
Gazeta Wyborcza mnie szkaluje.
A teraz do grona moich wrogów doszło normictwo i oskariat za to, że pisze o nich harlekiny...

Czy oprócz Marka Kotońskiego, istnieje drugi tak bardzo znienawidzony incelebryta jak ja?
Co ja mam biedny począć?
()
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: jeszcze coś takiego napisał

Kiedyś pytałem się koleżanek z którymi sypiałem, jakie mają plany to mówiły, że oczywiście przyjdzie czas, że trzeba będzie znaleźć sobie miśka xD Dzisiaj przegrywy też uderzyli głową w mur, tylko oni nie są nawet zdolni poznać 5/10, bo na początku człowiek ćwiczy na takich różowych, podbija swoją samoocene, takie laski go chcą a potem przechodzi się z podbitą pewnością siebie na coraz ładniejsze, które doceniają
@Blackpill_RAW: nawet moj kuzyn chad ktory przeboltzowal 120 kobiet otwarcie przyznal mi sie do "nabijania licznika" grubaskami,brzydkimi karynami oraz kobietami majacymi ubytki w konczynach.Jego kolega chadlite milioner tak samo.Plodnych julek jak twierdzili mieli 40% z calej puli,gdzie nie byly to dziewice tylko puszczalskie julki.Dodatkowo kuzyn twierdzil ze byl na "sex kamerce" z warszawskim transem rafalala i walil konia xD.Wszyscy ci puasi,wykopki czy inni mike uwodziciele przez 10/10 maja na mysli kobiete
@Blackpill_RAW: https://youtu.be/krsNcFQwsbc 20:03-mozemy zobaczyc jak imprezuja najwieksi samozwancy posuwcze giga plodnych julek oraz modelek z paryskiego wybiegu-pUa$i,te hordy modelek 10/10 poderwanych za pomoca gry,to obejscie podstawowych praw genetyki i bycie GIGA SLAYEREM z nadwaga i norwoodem 3( ͡° ͜ʖ ͡°),a tak na serio maly pokaz tego jak w poza wykopem/reklama gowno szkoly uwodzenia wygladaja kobiety 10/10-40 letnie samotne matki lub karyny xD