Wpis z mikrobloga

Czekam z niecierpliwoscia aż te wszystie nowe grajki dostaną po tyłku jak przyjdą spadki. To co sie dzieje ma sie nijak do AT i AF. Za obrażanie Buffeta sie doigracie. W obecnym warunkach nawet małpa by była na zarobku. Jeszcze pare sesji, ostatecznie na nowej serii FW jak gruby się przekręci na S to zobaczycie co to znaczy korekta :) Teraz jesteście jeszcze jako tako chronieny jako, że grubas siedzi na L. Pytanie kiedy będzie sie rolował.... czasu zostało mało....
#gielda
  • 25
@baaardzo: No nie wiem. Ja tam motywy Buffeta rozumiem i jestem zwykła ulicą. Z drugiej strony jako ta ulica wiem, że ludzie muszą jeść. Argument w stylu drugi lockdown do mnie kompletnie nie przemawia (dopiero wtedy poznasz co to protesty jak ludzie ruszą za chlebem) Za to argumenty w stylu recesji i spowolnienia już tak. A jak będzie to się okaże. Co do linii lotniczych to kompletnie się nie wypowiadam bo
@Camel665: moge byc mocno wzburzony i nie obiektywny jako że siedzę na krótkiej pozycji. Ale ostatnie wzrosty mnie mocno podburzyły. Nie ładnie tak wyciągać za uszy wskaźniki rozgrzane do czerwoności :) Radze zerknąc na USA bo jak pogłębią spadki i nie domkną wyspy odwrotu to u nas w pon wodospad.
@baaardzo: Szkoda mojego czasu na jakiekolwiek wyjaśnienia, jeżeli Twoim zdaniem 3 miesiące teraz trwała korekta. Sam napisałeś, że denerwowały Cię wzrosty, bo shortowałeś. Robiło tak np. 80% innych grających w BOS na CFD.
@Antiax: Grałem na L. Przekręciłem sie na S z początkiem Czerwca w celu zgarnięcia jeszcze kilkudziesięciu pkt do 1680 nim ruszą dalej na północ na 1850. Zgubiła mnie pycha i niestety nie zaliczyli przystanku na 1680 i poszli luką up. Nie neguje gry na wzrosty. Ale wg mnie wzrosty już mamy za sobą.
. Z drugiej strony jako ta ulica wiem, że ludzie muszą jeść. Argument w stylu drugi lockdown do mnie kompletnie nie przemawia (dopiero wtedy poznasz co to protesty jak ludzie ruszą za chlebem) Za to argumenty w stylu recesji i spowolnienia już tak. A jak będzie to się okaże.


@sindar: Nie rozumiesz absolutnie nic co się wokół ciebie. Wskaźniki RSI już się topią od rozgrzania, smart money powoli wywozi ulice przechodząc
@SavageMountain: spadki będą tak szybkie jak To Twoje wymarzone lambo :) którego Ci życzę. Pamiętajcie że na giełdzie byk wychodzi po schodach a niedźwiedzie wypadają z okien. Spadki są o wiele bardziej dynamiczne niż mozolne wzrosty. Do końca czerwca będzie już wszystko wiadome. Pozdrawiam