Wpis z mikrobloga

@oszty: Samotna matka odrzuca na wstępie 67.2% [1] facetów biorąc pod uwagę jedynie wzrost, dodaj do tego chociażby bycie wysportowanym i nagle ta pula się jeszcze mocno kurczy. Ciężko określić procent ludzi wysportowanych, ale da się w pewien sposób wyeliminować część tych, którzy w niemal 100 procentach są niewysportowani. Załóżmy, że ludzie z nadwagą są w przeważającej większości niewysportowani (zwłaszcza, że na 99% tinderówce zależy na wysportowanym wyglądzie, a nie przerzucaniu
Swoją drogą kiedyś myślałem nad wpisem odnośnie podstawowych wymagań kobiet typu: 180cm+, wykształcenie wyższe, mieszkanie bez rodziców i po krótkich obliczeniach wychodził holokaust polskich mężczyzn xD. Może kiedyś do tego wrócę bo ciekawe liczby wychodziły :D.


@BaltasarGracian: Mysle, ze wielu mireczkow chetnie by poczytalo i bylaby to ciekawa wymiana zdań
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BaltasarGracian: Przeciętna kobieta wybiera volcelizm ( celibat z wyboru) niż bycie w związku z mężczyzną <5/10.

Generalnie tabela rzeczy na które jest w stanie przystać przeciętna kobieta, uszeregowana od najbardziej pożądanych do tych najmniej:
1.Chad
2.Chadlite
3.High-tier Normik
4. Normik
5. Volcelizm
6. Zostanie lesbijką i przerzucenie się na kobiety
7. Zostanie zoofilem i przerzucenie się na psy.
8. Śmierć poprzez spalenie na stosie
9. Związek z incelem.
@BaltasarGracian: za bardzo dosłownie wszystko bierzesz, to, że ma takie wymagania nie znaczy że jak jej się spodoba, ktoś kto ich nie spełnia to nie przesunie w prawo. Większość kobiet ma dużo większe wymagania i jakoś znajdują, uwaga te dzieciate też ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wysportowany dla mnie znaczy tyle, że czasem pojedzie w góry, czasem na rower czasem mnie wyciągnie na spacer, to chyba normalność
Jak mnie triggeruje jak ktoś pisze o sobie, że jest inteligentny. Tak jak byśmy byli w stanie to obiektywnie u siebie ocenić XD


@hell_awaits: Radzę sobie z różnego rodzaju problemami analitycznymi lepiej niż koledzy z większym doświadczeniem i jestem w stanie nauczyć się nowych umiejętności dużo szybciej niż inni. Tak, pokuszę się o stwierdzenie, że obiektywnie jestem inteligentny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Passarinho: Coś takiego tylko bardziej oparte na weryfikowalnych statystykach, a nie jak u tego autora na 'strzałach' - tak żeby była mniejsza szansa się przyczepić, ale ciekawa lektura i zgadzam się z tym co w przerysowany sposób chciał autor ukazać :D.
@Blackpill_RAW: 'Trochę' przerysowane, ale w gruncie rzeczy zgadzam się, tak jak i również z głównymi tezami czarnej pigułki :).
@AssRock: Spoko :)
@oszty: Odnosimy się wprost do
@BaltasarGracian: zasadniczy błąd twojego rozumowania, to to, że sugerujesz, że kobiety i mężczyźni tak samo używają tindera. Mężczyznom zależy zazwyczaj na jak największej ilości matchy, bo połowa kobiet im nawet nie odpisze po sparowaniu, z częścią się nie uda pisanie a reszta to w ogóle nie będzie się chciała umawiać i pyk, przechodzą do następnej. Kobiety mogą sobie pozwolić na bycie bardziej wybrednymi, bo to one ostatecznie decydują w zalewie adoratorów,