Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ja #!$%@?, moja własna matka, inteligentna kobieta, wkręciła się w ruchy antyszczepionkowe


Siedzę i słucham jak w pokoju obok matka słucha jakiegoś psychola, który #!$%@? o Covid-19. Przed momentem usłyszałem argument ulubiony przez wszystkich szarlatanów:
-a znacie państwo kogoś, w rodzinie, jakkolwiek, kto zmarł z powodu Covid-19? NO WŁAŚNIE!

Co miało być dowodem na to, że wirus nie istnieje.

#!$%@?, nie znam też nikogo, kto zginąłby w wyniku wypadku samochodowego albo ataku serca. Czyli wypadki samochodowe oraz ataki serca nie istnieją.

#gorzkiezale #antyszczepionkowcy #denaliscirozumu #bekazantyszczepionkowcow #zalesie #jerzyzieba
  • 9
To trochę nie takie proste. Ja też nie znam nikogo kto by przynajmniej chorował nie mówiąc juz o zgonie. Za to w Lombardi w Bergamo nie bylo osoby która by kogos takiego nie znała. Kwestia skali po porostu u nas jest względnie lajtowo.
@mkarweta: łącze się w bulu kolego. Moja matula od około roku daje sobie ryć banie. Nie trafiają sensowne argumenty, publikacje. To co gadające głowy na YT powiedzą to prawda objawiona i #!$%@?, nic nie trafia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pjoter88: a Jerzy Zięba musiał wyjechać do USA, bo Big Pharma chce go w Polsce zniszczyć. Słowa mojej matki. #!$%@? z tym, że jest oskarżony o oszustwa podatkowe. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Cienizna, u mnie to już dawno podejrzewa się o wszystko reptilian.

Jako argument potwierdzający dostałem filmik z jego wywiadem. :|
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pjoter88: o, to, to. Jak jej przytoczyłem jakąś wypowiedź Czerniaka (jego wypowiedzi mogą powodować czerniaka, fun fact) to powiedziała, że _big pharma to przeinaczyła_ i tak jest na YT.

Big Pharma kurde chodzi po świecie i ludziom robi rtęć i szczepionki z mózgu.

@Karmad: współczuję, ale obawiam się, że to następny krok.