Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: xD
Co do wieku to prawda. Okres 19-23 to najbardziej #!$%@? okres w moim życiu.
Najdziwniejsze myśli samobójcze, spontaniczne napady paniki, najdziksze kłótnie w rodzinie. Z jednej strony już nie jesteś smarkiem, rodzice mogą cię wyrzucić z domu i zostawić na pastwę losu, a z drugiej żadnych zobowiązań, a jedyne zmartwienie to czy będziesz mieć jutro coś do jedzenia albo czy ojciec znów wróci pijany ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: czytając takie rzeczy aż ciężko mi uwierzyć, że naprawdę taki świat istnieje, i to obok nas. Dzikie imprezy, przygodny seks, spontaniczne randki z kobietami kilkaset kilometrów dalej - dla mnie to taka abstrakcja, że aż ciężko mi sobie wyobrazić, że takie rzeczy mogą się dziać naprawdę, a nie tylko w amerykańskich komediach.
  • Odpowiedz
Nie jestem ani Oskarkiem ani przegrywem a tu choć obraz troszeczkę przerysowany to tak to wyglada. Jak umiesz wykorzystać jakiekolwiek swoje atuty to w tym wieku uczysz się jak zdobywać kobiety. Dodam jeszcze ze 176 wzrostu here i początkowo gowno praca ale dobra gadane to miałem zawsze. Z fartem Mirki.
  • Odpowiedz
@Marek_Szajba: eeee, ale to nie jest atutem, że trzeba się dobrze uczyć, być miłym i uczynnym, później pójść do pracy żeby na rachunki starczyło i jesteśmy królami życia? Hmmm, chyba będę musiał porozmawiać na ten temat z rodzicami xD

Pozdrawiam również :)
  • Odpowiedz