Wpis z mikrobloga

Potrzebujecie sobie podnieść ciśnienie z rana, nie macie kawy, a sklepy zamknięte bo święto? Polecam serdecznie gorące na portalu wykop.pl!
Link do tematu :

https://www.wykop.pl/wpis/49975897/ostatnio-poznalem-sobie-laske-na-tinderze-i-po-1-5/
##!$%@? #zycie #depresja #przegryw #zalesie

Tekst w celu indeksacji w wyszukiwarkach:

Pobierz LajfIsBjutiful - Potrzebujecie sobie podnieść ciśnienie z rana, nie macie kawy, a skl...
źródło: comment_15918654248w8EQabyH7JZKEiUNQuktA.jpg
  • 32
@WwaDdl022: #!$%@?łeś. uśmiałem się :D

@niewiemcorobic: powiem ci, że zdarzyło się parę razy, ale to zazwyczaj jak jechałem do chaty do dziewczyny, albo na hotel. Nie żeby postawić kolacje i wracać do domu. Raz tylko pamiętam pojechałem 90km do laski, poszliśmy na plaże nad jezioro i jedyna interakcja to to, że wysmarowałem ją balsamem do opalania i potem przez godzinę leżałem na brzuchu ze sterczącą pałą. Buziak na pożegnanie i
@sralpies: ok będę wołać, nikt tu nie jeździ, tylko Twój post uświadamia w jakiej dupie niektorzy z nas są.

"Zrobiłem sobie przerwę, wszedłem na czat wp ok. 1:00 w nocy, a o 3:00 już byłem w drodze do laski (45 km jakoś w jedną stronę). Ok. 5:00 przywiozłem ją do siebie do wynajętej kawalerki (ona 17 lat chyba niecałe :D)"

Tak BTW. to na ile ją w skali 1 do 10
Pobierz LajfIsBjutiful - @sralpies: ok będę wołać, nikt tu nie jeździ, tylko Twój post uświad...
źródło: comment_1591894777V1Ev8FZ0Yd4sizF2NSpnHK.jpg
@Marek_Szajba: Najważniejszym atutem jest wygląd. Czy to się komukolwiek podoba czy nie, zwłaszcza w przedziale wiekowym o którym srający pies wspomina, bo to nie jest tak jak tutaj niektórzy myślą, że laski jak wolą starszych to wystarczy być od licealistki 5 lat starszym ale być zapuszczonym ulańcem z obdartymi ciuchami.
@Marek_Szajba: No nie wiem, gdy ktoś jest zdesperowany to i na to się pokusi co widać jak się człowiek rozejrzy dookoła. No i na tinderze również, pomiajjąc już wszelkiej maści "eksperymenty" tak parę razy widziałem na własne oczy jak wygląda tinder u dziewczyn, które lekko mówiąc są zaniedbane. W oczach tych typów i tak uchodziły za modelki VS więc...xD