Wpis z mikrobloga

@kleiner_trottel: ile trzeba siedzieć w giełdzie, żeby faktycznie wiedzieć co się robi?

@mlyn-wodny gościu od siedzenia na giełdzie to niczego się nie nauczysz. Bierzesz miesiąc urlopu i #!$%@? książki i ekonomii, finansach i giełdzie robiąc jednocześnie notatki. Ta gra jest zbyt skomplikowana żeby nauczyć się w trakcie.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji ale ucząc się w trakcie gry poświęcam czas i zyski a nawet własny kapitał. Więc zdecydowanie lepiej poznać zasady gry nim zaczniesz w nią grać. Wiadomo, że żeby być w nią dobrym, prędzej czy później musisz jednak zacząć w nią grać a nie tylko się jej uczyć.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina
@ZaplutyKarzelReakcji
@WhiskeyIHaze

Ja po zainwestowaniu groszy na platformie nagle dostałem motywacji do nauki. Ciągłe czytanie, oglądanie materiałów. Co w ręce wpadnie. Najwyżej stracę te grosze a co się nauczę to moje. Gdy próbowałem gry na demo itd to nie miałem za grosz motywacji. Pierwsze straty, pierwsze zyski na realnym hajsie i nagle się orientujesz, że to co wiedziałeś dotychczas to jest naprawdę gówno i pchasz się do przodu
  • Odpowiedz
Ja po zainwestowaniu groszy na platformie nagle dostałem motywacji do nauki. Ciągłe czytanie, oglądanie materiałów. Co w ręce wpadnie. Najwyżej stracę te grosze a co się nauczę to moje.


@pchomrower: 99% świeżaków #!$%@? w giełde pieniądze których strata ich zaboli. Wchodzą na giełdę z myślą NAUCZE SIĘ W TRAKCIE, dzień później zwała z dowolnego powodu, brak wiedzy + ogromne emocje kończą się stratą części kapitału w najgorszym wypadku całego. Dlatego
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina Ludzie są różni. Ja musiałem najpierw wrzucić realną gotówkę i dużą jej część stracić, żeby się zmotywować i zaangażować w naukę. Oczywiście nie wrzucałem całego kapitału tylko bardzo mały procent.
  • Odpowiedz