Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka. Od kilku lat prowadzę sobie kanał motoryzacyjny gdzie testuję auta. Dzisiaj wrzuciłem swój kolejny film, o samochodzie o który prosiło mnóstwo osób (Giulia). No i od samego rana widziałem że film się bardzo źle wyświetla, normalnie miałem w tym czasie po 2, a czasem i 3, 4 raza więcej wyświetleń. Otóż PRAWDOPODOBNIE (tak mi widzowie podpowiadają) problemem był tytuł. Otóż nazwałem go na koniec CIAO BELLA, czyli po włosku "Cześć piękna". Podobno piosenka o tytlu Bella Ciao jest traktowana jako jakiś tam hymn (albo LGBT albo w drugą stronę) i tym samym algorytm YT zadziałał i wyciął mi zasięgi.

Ludzie mi piszą wiadomości i komentarze że nie maja filmu w subskrypcjach i faktycznie. Pojawił się przez chwilę i zniknął - jest niewidoczny. I w sumie nic z tym zrobić się pewnie nie da, więc postanowiłem się wyżalić na mikro! (°°

#zalesie #youtube #autowizja no i oczywiście #alfaromeo i może trochę #afera
pussyrider - Taka ciekawostka. Od kilku lat prowadzę sobie kanał motoryzacyjny gdzie ...
  • 23
@Eskeel: a ja wiem czym była ta piosenka, po prostu myślałem że teraz ona ma jakieś nowe znaczenie bo jakaś grupa zaczeła ją śpiewać!

@Funky666: to chyba nic nie da, YT też to wykrywa że sie ponownie to samo chce wrzucić. Musiałbym pozmieniać coś w filmie, ale już nie chce się w to bawić bo już montuje kolejny materiał :) trudno... licze tylk oże nie obetnie mi to całkowicie zasięgów