Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
@Brydzo to prawdopodobnie konto założone przez kogoś innego, dziewczyna wcześniej usunęła swój profil (nazwa użytkownika była, więc wolna).
  • Odpowiedz
Ja to nie rozumiem, jak można ściągać i to z PODSTAWY, gdzie każdy z palcem w nosie może ja zdać bez żadnych przecieków... wystarczy tylko zrobić pierwsza cześć bez napisania rozprawki (gdzie trzeba tylko umieć czytać xD)
  • Odpowiedz
Dlatego zawsze jak w techbazie miałem przecieki to nikomu ani słowa. Lepiej powiedzieć, że się uczyło i trzymać mordę na kłódkę niż później ktoś wygada albo każdy poleci na full.. nie wiem jak #!$%@?# można się takim czymś chwalić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@PositiveRate: dobrze im tak, wiesz nie że komuś źle życzę, ale stary no popełniły przestępstwo, są dorosłe maja 18 lat mogły myśleć nie? albo się zabezpieczyć z jakiś anonimowych kont. Niech dostaną kopa od życia, kiedyś im minie, i kazdy zapomni o sprawie. Jak nie dostaną kary to w dalszym życiu tez będą oszukiwać, Złodzieja lub mordercy tez byś nie ukarał? i dał szansę 2


@Tomek_MVP: Nie, no ja się
  • Odpowiedz
@Tomek_MVP: Agata też coś napisała. zastanawiało mnie czemu napisałeś "zwłaszcza Gosia" skoro to nie ona udostępniła ¯_(ツ)_/¯
a co do tego, że moje pytanie bardzo podejrzane to xD
  • Odpowiedz