Wpis z mikrobloga

Nudziło mi się i wystalkowałem jedną laske ze screena z przecieków matur na fb. Liceum o 7:34 w Rąbce zdrój (małopolskie) miało już zdjęcia arkuszy maturalnych z j. polskiego. Screen z II LO im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju. Więc to nie tak, że przeciek był tylko na podlasiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura
FajnyTypek - Nudziło mi się i wystalkowałem jedną laske ze screena z przecieków matur...

źródło: comment_1591623730FUMwYjueqD0oNIAZCmW5PO.jpg

Pobierz
  • 299
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@infamia: szukaj w komentarzach, ewentualnie w innych znalezliskach na głównej. Nie mogę pisać oficjalnie kto to jest ani podawać linka. Ale z tego co wiem profile ukryte, usunięte zdjęcia. I na fejsie i na ig
  • Odpowiedz
Unieważnienie jak tam unieważnienie, bo to mało osób robi gap year. Tylko jeśli faktycznie doszło do wycieku, to już jest przestępstwo ścigane z urzędu, więc może już nie mieć tak kolorowo, ale to na własną prośbę.
  • Odpowiedz
Dla nowych wchodzących na ten wpis z głownej. Dziewczyny już usunęły profile, nie ma sensu ich nigdzie szukać. Dyrekcja ich szkół juz wie i jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: przerażające nie są te przecieki, a fakt, że można być taką tępą #!$%@?ą, żeby wrzucać to ze swoich kont pod prawdziwymi danymi ( _) przecież to sekunda i cała polska o tym wie XD

Ale skąd niby ktoś mial dostep do arkusza ?


@c43amg: jakby to powiedzieć, te arkusze nie przychodzą do szkoły 2 minuty przed rozpoczęciem matury XD
  • Odpowiedz
To jest screen z konwersacji na messenger nazywał się Matura 2020 i było na niej kilkanaście osób z całej Polski wiemy na pewno o (podlasiu i małopolski).
  • Odpowiedz