Wpis z mikrobloga

  • 436
Widziałem rzeczy, którym wy pisowcy nie dalibyście wiary. Jednocyfrowa inflacja i niskie bezrobocie. Oglądałem Donalda Tuska w świetle jupiterów blisko wrót Parlamentu Europejskiego. Wszystkie te chwile zostaną stracone w czasie jak poparcie Andrzeja Duda. Pora wygrywać.


Jeśli nie wiecie dlaczego powinniście głosować na Rafała Trzaskowskiego to możecie to uczynić chociażby dlatego że są mocne podejrzenia że tak naprawdę jest cyborgiem.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #trzaskowski2020 #bekazprawakow #ziemkiewicz #riserczziemkiewiczowski
Majk_ - >Widziałem rzeczy, którym wy pisowcy nie dalibyście wiary. Jednocyfrowa infla...

źródło: comment_1591600996cuGCV3pnTGI1tQ9VggylOL.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@MichasQGP Risercz ziemkiewiczowski to termin który nie wziął się z powietrza. Zawsze był idiotą, ale odkąd został Pisowcem jest dodatkowo bezczelny
  • Odpowiedz
odkąd został Pisowcem jest dodatkowo bezczelny


@Majk_: a widzisz, to nawet nie wiedziałem że został pisowcem. Się pozmieniało chyba. Ostatni raz jak go widziałem gdzieś w TV to było za czasów PO.
  • Odpowiedz
@Majk_: Wy naprawdę jesteście upośledzeni. Do zdjęć dodaje się efekt "błyszczących oczu", robią to także politycy (do tej pory głównie zagranicą). To trik, efekt psychologiczny, przez który człowiek wydaje się być bardziej atrakcyjny w oczach obserwatora.

No, ale nikt nie mówił, że #neuropek nie musi być upośledzoną amebą. Tylko co z resztą plusujących?
  • Odpowiedz