Wpis z mikrobloga

@jimlahey: ta baba to jest wariatka. Ona jawnie wychwala PRL na swoim TT xD Szczerze? Boję się co będzie za 10 lat. Teraz prawacy gadają, że o bo Miler komuch, Czarzasty komuch. Ja wolę takich komuchów, niż bachory pokroju Klimasary, która urodziła się po upadku komuny i teraz wychwala ten zbrodniczy system, bo ludzie dostawali mieszkania za darmo - za darmo, za co jej i moje pokolenie teraz musi płacić
  • Odpowiedz
@marv0oo: w jej przypadku to ja mysle, ze to bylo resortowe dziecko z dobrze ustawionymi rodzicami w PRL, rzady Millera to akurat wedle roznych danych chyba byly najbardziej "kapitalistyczne" xD najwiecej prywatyzacji, obnizenie podatkow, przejscie od RWPG do UE itd.
  • Odpowiedz
że o bo Miler komuch, Czarzasty komuch


@marv0oo: Ale nie zrównuj Millera z Czarzastym, bo to przepaść intelektualna, zresztą sam czarzasty uważa armię czerwoną za zbawicieli xD Do Mullera się nie umywa.
  • Odpowiedz
@jimlahey: Ona jest tak kawiorowa, że bardziej chyba już się nie da xD polecam jest instagram i facebook gdzie chwali się swoimi ostatnimi zakupami.
Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!

  • Odpowiedz
@jimlahey:
Ja się bez ogródek do tego przyznaje, ale nie rozumiem dlaczego to powód do wstydu. Ludzkie życie ma określona wartość. Czasem niższa niż dobra materialne.
  • Odpowiedz
@Flypho: bardziej mi chodzi o druga czesc jej wpisu (przeciez w zamieszkach jest juz conajmniej kilkunastu zabitych, nie liczac spladrowanych miast), a co do protestow to tez moze niech poczekaja na decyzje sadu a nie od razu jakies samosady na tle co najlepsze rasistowskim, rabunki, rozpierduchy itd.
  • Odpowiedz
@Neapolitano: slynny twitterowy historyk Żerko tez pisal o KRKA jako wyzwolicielach po tej slynnej gownoburzy po slowach Czarzastego, a Miller byl swego czasu sekretarzem w komitetu wojewodzkiego partii, potem centralnego, wiec tez bym go nie wybielal zbytnio
  • Odpowiedz