Wpis z mikrobloga

  • 5
Damian 28 Kraków

Zgłoszenie 85e1a8c80f7c18ea z dnia 2020-06-06 21:31:07

Imię: Damian
Wiek: 28
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Jestem wesołym i sympatycznym mieszkańcem Krakowa, tu przyszedłem na świat i zostałem po studiach. Obecnie pracuję w szeroko pojętym IT, przez wirusową aferę głównie piwniczę zdalnie.

Wygląd
175/70, krótkie szatynowe włosy. Na codzień ubieram się w dżinsy i koszule, czasem dresy. Zawsze schludnie i czysto.

Zainteresowania
Zainteresowań mam dużo, nad czym trochę boleję, bo zwyczajnie nie mam czasu, by je wszystkie pielęgnować. Czytam bardzo dużo książek, głównie reportaże (moje ulubione Czarne i Karakter), trochę fantastyki i historii. Staram się też uczęszczać na spotkania autorskie z pisarzami i podróżnicze slajdowiska z ciekawymi ludźmi. Lubię podróżować, głównie na Bałkany, byłem tam parę razy wolontariuszem. Kiedyś chciałbym pojechać na trekking w Himalaje. Regularnie jeżdżę w góry, czasem z namiotem w Beskidy, a czasem gdzieś wyżej w Tatry. Jestem dość ruchliwym człowiekiem, a ponieważ pracę mam typowo siedzącą, każdą wolną chwilę lubię spędzać na polu. Jeżdżę też chętnie na rowerze, angażuję się w życie lokalne i działam w MOPSie jako wolontariusz, pomagam dzieciom z odrabianiem lekcji. Kiedyś uczyłem się grać na gitarze akustycznej, ostatnio zaniedbałem to hobby i pragnę do niego niebawem wrócić.

Czego oczekuję?
Chciałbym poznać dziewczynę, z którą dobrze by mi się rozmawiało, to tak na początek. Być może przyjaźń przerodziłaby się z czasem w związek, acz nie mam żadnego ciśnienia w tym kierunku. Musimy się lubić.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Czegokolwiek byśmy wspólnie nie robili - musimy oboje zadbać o pomyślność tego przedsięwzięcia, czy to wyjście do kina studyjnego, czy wyjazd w góry pod namiot, czy leżenie cały dzień w łóżku.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Jeśli się polubimy, moglibyśmy zalegalizować nasz związek małżeństwem, najlepiej świeckim. Z kościelnym może być problem, bo nie jestem ochrzczony, nigdy nie byłem katolikiem. Ale
jeśli to konieczne, kompromis na pewno wypracujemy. Dzieci w przyszłości - zdecydowanie tak. U----i? Nie palę papierosów, a-----l piję rzadko, n-------i jakieś tam próbowałem, ale to chyba nie dla mnie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach