Wpis z mikrobloga

nowe zamienniki lamp


@takze_ten: z tymi zamiennikami to bym tak nie szalał. Przypadkiem kupiłem zamiennik do Leona zamiast OG z demontażu i to była tragedia. Źle wyznaczone miejsca montażu, obudowa od strony silnika wyraźnie z gorszego materiału, na stacji w życiu nie widziałem żeby ktoś tak długo regulował lampę jak tę właśnie.
Mówimy tu o zbliżonym budżecie nowy zamiennik - lampa z demontażu.
@zordziu: ja do dwóch staruszków brałem DEPO, jakość wykonania i dopasowanie na pewno nie były porównywalne z ORYG, ale strumień światła nie odbiegał od oryginału. Nie wiem jak w Leonie, ale oryginały TOYOT z lat 2000 bardzo szybko matowiały, bez względu na model i używka nie wchodziła w grę.
@takze_ten: No właśnie ja musiałem zmienić przez uszkodzenie, ten jeden OG z Leona jest w super stanie (wiek: +15 lat). Teraz oba świecą inaczej, zamiennik jakby miał wyraźne refleksy. W sensie niektóre miejsca na asfalcie są mocniej oświetlone - nie wiem czy mnie rozumiesz, ale w ogólnym rozrachunku działa poprawnie. Tylko w montażu był kłopotliwy i za krótko jeszcze żeby stwierdzać czy zmatowieje.