Wpis z mikrobloga

Mam takiego nadgorliwego ziomka na studiach, który jak nie napisze drugiej encyklopedii zamiast zwykłej pracy pisemnej to się zesra. Pisze o 3 w nocy do ludzi, ile mają strona z tego i tego bo on ma już 692928, czy zrobili to i to, bo on już zrobił na trzy zajęcia w przód, czy przypisy wyglądają estetycznie, no cyrk na kółkach. Wszystkich już #!$%@?, bo ile można słuchać o tym, ile to on robi, jak dużo tego robi i w kółko gadać o studbazie.
Na początku wszyscy dawali mu piąteczki, ostatnio #!$%@? na to, że muszą 50% czasu poświęcić na jego wysrywy zaczęli ograniczać liczbę stron w poleceniach a teraz mu nie zaliczają prac, jak ma dokładnie wyznaczoną wypowiedź na 3 strony, a on jebnie 8. XD
Kwik słychać już trzeci kwadrans, pomóżcie.

#studbaza #bekazpodludzi #studia #studenci #niewiemjaktootagowac #heheszki #patologiazmiasta #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 14
@fagitty-bobitty: miałam taką typiarkę, która dzień po zadaniu projektu (nawet który był np. formą zaliczenia oddawanym tuz przed sesją) wypytywała ludzi ile mają zrobione i opieprzała, że jesteśmy lenie śmierdzące, bo ona chciałaby to zrobić, ale musi się pokonsultować z innymi studentami i nie ma z kim xD Więc zaczęła truć dupę wykładowcom, nawet do niektórych miała numery telefonów... I wydzwaniała z zapytaniami i pretensjami.
Ale nie wiem czy się obroniła,
@SVP1: U nas jeszcze jest Princessa, co ciągle gada o konkurencji i rywalizacji, nie chce nikomu nawet notatek pożyczyć, a sama ciągle chce pomocy, prowadzi nawet Instagrama jako przyszła (wstaw nazwę zawodu po moich studiach) gdzie pokazuje swoje notatniczki i długopisiki. No i co, byłam z nią w grupie przez pół roku i nie udało jej się zaliczyć za pierwszym razem żadnego z kolokwium, więc chyba się sama wyeliminuje w ramach
@fagitty-bobitty: o, aż mi przypomniałaś o jeszcze jednej - "królowej matematyki". Tak miała napisane w "praca" na facebooku. Ogółem ładna pindzia, półnagie sesje itd... Wszystkim wmawiała, że coraz to nowsze iPhony ma za dawanie korków z matmy i wyciąga z nich 1500zł tygodniowo.
Może i bym uwierzyła gdyby nie miała poprawek z wszystkich matematycznych przedmiotów. A trochę ich było XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fagitty-bobitty: ja na magisterce miałam dziewczynę która na pierwsze seminarium gdzieś pod koniec października miała już pół rozdziału teoretycznego napisane xd jeszcze zanim temat z promotorem ustaliła. Skoczyło się tak że jak większość ludzi z roku obroniła się w terminie lub lekko po (na przykład ja xd) to ona broniła pracę rok po ukończeniu studiów xd