Wpis z mikrobloga

@John_Edgar_Hoover: Nie wiem jakie jednorazówki ma Rossmamn ale te Lidlowskie zaprawdę są jednorazowe ( ͡° ͜ʖ ͡°). Te wszystkie trzy, cztero, pięcio ostrzowe tylko mi skórę podrażniają i mam po nich wypryski więc golę się maszynką na żyletki. Zawsze przed nałożeniem piany na skórę nakładam olejek przed goleniem. Zwłaszcza w rejony szyi. Pianki z puszek możesz sobie darować. Ja ostatnio spróbowałem z ciekawości najtańszej odzywki do
  • Odpowiedz
@yamnichek_pyesio: chyba raczej nie. Napisałem poważnie. Po używaniu maszynki na żyletki przez wiele lat, coś stało się z moją skórą że po każdym goleniu miałem niebotyczne podrażnienia. Po zakupie golarki elektrycznej zapomniałem co to piekąca skóra, zaczerwieniona. Jest miło, gładko i delikatnie.
  • Odpowiedz
@yamnichek_pyesio: i tu Cię zaskoczę, bo ten Braun goli na gładko. Przesuwając ręką po skórze nie wyczujesz żadnych włosków.
Goliłem się różnymi żyletkami, m.in. Feather, Kai, Astra, Derby, Treet, Gillette, Muhle. Miałem Muhle R89, R41, teraz mam Rockwell 6C i każda z płytek jest dla mnie bardzo agresywna, a goliłem się nią kilka miesięcy bez podrażnień. Po jakimś czasie jakby skóra się zrobiła bardziej wrażliwsza i cała czerwona, piekąca, wrastające
  • Odpowiedz