Wpis z mikrobloga

@SmokeProspector: Tak się zastanawiam, czy państwo ma jakąś bazę wszystkich znaków w kraju? Pytam, bo w mojej dzielnicy jest taki rzadko uczęszczany kilkunastometrowy odcinek pod prąd, gdzie samochody po nim jadą, bo inaczej musiałyby jechać na około z 2 km. Ostatnio jak tamtędy przechodziłem, to się zastanawiałem, czy gdyby ktoś wyrwał i #!$%@?ł ten znak, toby się skapnęli, że coś tu było xD
  • Odpowiedz
Przeciez widac ze normalnie obowiazuje ten pierwszy znak a ten drugi jest dostawiony bo jest remont i objazd


@kolopo: ktoś dał dupy, bo w przypadku remontu Zarząd Dróg kupuje folię strech albo "przekreśla" znak taśmą klejącą w czerwonym albo pomarańczowym kolorze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SmokeProspector: zawsze mnie ciekawił wyjazd z Arkadii w Warszawie - też ma pierwszeństwo pomimo, że to wyjazd z terenu prywatnego

@efem: tak samo wyjazd z parkingu Galerii Mokotów. Też ma pierwszeństwo mimo tego że wyjeżdża się z parkingu na drogę. Tak samo wyjazd z Tesco na Kabatach.

Tak jest po prostu łatwiej.
  • Odpowiedz
@kolopo: tylko w cywilizowanym kraju znak który nie obowiązuje się zakrywa, zwykłym czarnym kawałkiem materiału. Byś nie rozpraszał się bzdurami, nie dostał oczopląsu od nasraych setek znaków i żeby jakiś jełop się nie zatrzymał przed wjazdem na posesję by się upewnić że nikt nie wyjeżdża
  • Odpowiedz