Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem - od jutra można robić wesela na 150 osób bez jakichkolwiek maseczek gdzie każdy z każdym tańczy, ściska się, całuje, a w urzędach dalej trzeba załatwiać większość spraw online, a jak już można coś załatwić na żywo to trzeba się umówić przynajmniej tydzień wcześniej a po wyjściu każdego pomieszczenia przez godzine są wietrzone i dezynfekowane?
Zalatuje to komedią. Logika nie istnieje.

#koronawirus #bekazpisu trochę #heheszki bo to #!$%@?
  • 26
@chomik3: Wszystko zaczyna działać normalnie, dziś byłem w Kauflandzie to już nawet tych naklejek przy kasach o odległościach na podłodze nie ma. Ale w urzędach pewnie jeszcze długo tak będzie. U mnie to samo choć już chociaż do urzędu wrócili, wcześniej robili niby zdalnie i wszystko trwało 3 razy dłużej niż zwykle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chomik3: z jednej strony są to osoby które biorą to ryzyko na siebie i sami decydująco czy chcą iść czy nie a w urzędzie osoby tam pracujące nie chcą brać ryzyka za tak marne pieniądze
Czy ja dobrze rozumiem - od jutra można robić wesela na 150 osób bez jakichkolwiek maseczek gdzie każdy z każdym tańczy, ściska się, całuje, a w urzędach dalej trzeba załatwiać większość spraw online, a jak już można coś załatwić na żywo to trzeba się umówić przynajmniej tydzień wcześniej a po wyjściu każdego pomieszczenia przez godzine są wietrzone i dezynfekowane?


@chomik3: dzisiaj podobno policja u mnie w miasteczku wparowala do tesco i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chomik3: po pierwsze to umawianie wizyt w urzędach w sumie jest spoko, w poniedziałek rejestrowałem samochód i elegancko przyszedłem umówiony, w pół godziny wszystko załatwiłem bez żadnej kolejki, zawsze powinno tak być, a po drugie to na weselu masz listę gości i jak coś to wszystkich znajdziesz kto był i przetestujesz szybko. Wesele na 150 osób jest lepsze niż pójście do biedry czy gdzieś gdzie każdy jest anonimowy i nie wiesz