Wpis z mikrobloga

30 godzin bez snu dodatkowo przeglądałem dzisiaj relacje byłem dziewczyny - minęło z 2 lata już.

Powiem tak niekiedy nie wierzę w to co się dzieje ale ona żyje po 4 latach związku normalnie ja z depresja, fobia, nerwica i nie to nie jest tak ze po 2 latach nie ma prawa bo ma tu chodzi o cały ten czas.
Śledziłem co robiła jeszcze długi czas po rozstaniu i tak naprawdę to wyglądało tak jakby nawet nie pamietała o moim istnieniu.

Zdaje sobie sprawę ze jestem #!$%@? ale to nie jest tak jak myślicie po prostu myślałem ze ona tak samo mocno kochała mnie jak ja ją.
Jest 04:40 idę spać wstanę o 8 by przed wszystkimi zdążyć do sklepu kupuje litra jak co weekend i będę walczyć z emocjami jestem już wrakiem człowieka chyba przepraszam.

#depresja #przegryw #nerwica #fobiaspoleczna
  • 20
W 2 lata z normalnego człowieka stałem się śmieciem nie mający już psychiki zwyczajnie mam ja zjedzona przez stres, problemy jak ogarnę glocka to chyba strzelę sobie w łeb.
@urzedniczatv: przerabiałem to już kilka razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie ma co się przejmować :p

tak ludzkość jest zaprogramowana :p
tak nas ukształtował wielki programista
Czasem trafi się jakaś z wadliwym oprogramowaniem, ale to rzadkie zjawisko i taki błąd w kodzie warunkuje też inne wady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urzedniczatv zakładam, że to ona zerwała z Tobą? Jeśli tak, to tak to właśnie jest, że osoba która decyduje o rozstaniu ma dużo łatwiej. Po pierwsze dlatego, że to w niej dojrzewała ta decyzja przez jakiś czas, po drugie, to ona miała to pod kontrolą. Osoba, która jest zostawiana mimo protestów i prób ratowania związku ma najbardziej przesrane, bo nie jest na to przygotowana psychicznie, w przeciwieństwie do tej, która zostawia.

Możliwość
@urzedniczatv Ziom, wiem co czujesz, bo mam podobnie. Skonxzukiwmy 3 letni związek, który dosłownie nadawał mojemu życiu sens. Była moją jedyną przyjaciółką, bliską osobą, miłością. No ale się skończyło. I 3 tygodnie później obserwowałem, w momencie, gdy ja nie mogłem jeść, spać, chodzić do pracy czy w ogóle funkcjonować, to obserwowałem, jak ona i jej nowy "jeszcze niechłopak" spędzają weekend poza miastem.
Minęło od tamtej pory pół roku, ona wydaję się szczęśliwie
@urzedniczatv: stalkowanie byłych nigdy nie pomaga, a wręcz wpędza w większy dołek. Niestety istnieje takie coś jak chęć „wygrania rozstania” i polega to na tym, że najczęściej w social mediach pokazać, że jest się lepszym od swojego ex, że już się poradziło z rozstaniem i, że teraz żyje się lepiej. Kilka z tych zdjęć, story było z pewnością skierowanych do Ciebie i zrobionych z myślą o Tobie, żeby Ci pokazać, że
@wielad: #!$%@? z internetu przygłupie po twoich wpisach można wywnioskować ze masz nierówno pod sufitem właściwie to bardziej ode mnie. Zreszta co się będę produkować gość 33 lata odpowiada na co drugi wpis na wykopie idź ryby połów czy #!$%@? wie jak już masz tak fajnie w życiu i nie denerwuj mnie.
@urzedniczatv: ale zapomniałeś mnie przeprosić na końcu kundlu. Wracaj do pierdzenia w stołek i użalania się nad sobą, rodzice pewnie dumni z synka że takiego potulnego frajera im się udało wychodowac.