Wpis z mikrobloga

Jaki jest wasze podejście do pracy? Czy traktujecie to jako coś ważnego? Jako element spełnienia w życiu? Macie jakoś zaplanowaną ścieżkę swojej kariery, dążycie do awansu, szkolicie się itd.? Poświęcacie swój wolny czas na nadgodziny czy szkolenia.
Czy może do pracy podchodzicie jak do czegoś koniecznego. Liczy się tylko to aby zarobić pieniądze. Nie ważne jak. Jednego dnia możecie wykładać towar na półkę, a innego być taksówkarzem czy kurierem. Ważne tylko to co po pracy.
#praca #kariera #rozwojosobisty #studia #niebieskiepaski #rozowepaski

Jakie jest wasze podejście do pracy?

  • Spełnienie w życiu. 25.3% (22)
  • Źródło zarobku i tyle. 74.7% (65)

Oddanych głosów: 87

  • 3
  • Odpowiedz
@zarazstadpojde: ogólnie lubię swoją prace, ale nie traktuje jej jako spełnienie w życiu. Jak byłem młodszy to mocno tryhardowałem rozwój, sam się douczałem etc. Ale skoro to nie daje mi żadnej materialnej korzyści w pracy to się na to #!$%@?łem i idę #!$%@?ć swoje i do domku.
  • Odpowiedz
@zarazstadpojde: Początkowo miałam bardzo mocne parcie na karierę i poczucie robienia czegoś ważnego. W pewnym momencie życia okazało się,że istnieją rzeczy ważne i takie sytuacje,które są ważniejsze niż praca. W tym momencie szukam równowagi-mniej niż 8 godzin pracy i poświęcenie reszty czasu na inne rzeczy. W obecnej chwili pracuje 8godzin, pensja potrzebna mi tylko do zaspokojenia potrzeb, rachunków, hobby i tyle. Tylko fakt-że w życiu są ważniejsze wartości niż siedzenie po
  • Odpowiedz