Wpis z mikrobloga

Ja bym mial bardzo proste obietnice wyborcze
- natychmiastowa likwidacja tvp
- w-------e 500 plus do śmieci
- zamiast 500 plus obciecie podatku dochodowego

#tvpis #wybory
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MEKORRO: czy ja wiem, zobacz kobiety lyknely to ze nie chodzenie do pracy to jest forma meskiej opresji i teraz z----------a w biedrze.. jak widac fikolek moze przejsc tylko trzeba sie odpowiednio przygotowac.
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje no i pięknie, jestem za. Tylko teraz trzeba się zastanowić czemu żaden z kandydatów nie idzie z takimi hasłami do wyborów. Jakichkolwiek przez tyle lat. Gdzieś musi być haczyk ;)
  • Odpowiedz
@impulse_101: tylko że niektórzy lubią pracować, a nikt nie lubi jak mu odbierają piniądz (wiem, to nie jest odbieranie tylko realne nie zabieranie, ale zgadnij kto finansuje szkolnictwo i układa programy nauczania)
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje ja bym zrobił lepiej, obiecał kosmiczny socjal, początkowo zaczął coś robić w tym kierunku a potem bym wszystkie "plusy" w---------l i wprowadził ulgi podatkowe dla pracujących. Ale byłby trzask pękających odbytów wszystkich patusów żerujących na pracujących obywatelach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@RenkaRenkeMyje świetnie, tyle że ze średniej krajowej czyli 5200 brutto to podatku jest 370 złotych. Nie jestem za 500+ ale tak obiektywnie to twoja propozycja zupełnie nie jest na tym samym poziomie
  • Odpowiedz