Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #gownowpis
Przez to,że wczoraj zostałem oszukany na praktyce "darmowy dzień próbny" i po 8 h jeżdżenia busem i wcielanie się w rolę kuriera usłyszałem że nie nadaje się do tej roboty xD ,bo ktoś jednak nie rezygnuje z tego stanowiska co ja miałem zajmować,wróciłem do domu #!$%@? i żeby się odstresować wyciągnąłem książkę od programowania Pythona.Właśnie stawiam pierwsze kroki w tym języku i szczerze dobrze się przy tym bawie.Mam nadzieję,że kiedyś będę miał wystarczającą znajomość tego języka,lub innych języków programowania,żeby znaleźć pracę i więcej nie pracować w januszexsie.
Polecam każdemu spróbować. :)
Pobierz
źródło: comment_1591292498xNvCTYyTtDbIBZAWGNM48t.jpg
  • 20
@MilionoweMultikonto: W świecie incela nie istnieje frustracja z powodu siedzenia ze starszymi. Takie rzeczy jak wakacje/znajomi i inne formy socjalizowania się to strata czasu. Lepiej ten czas przeznaczyć na czytanie książek. Btw można spokojnie bez podejmowania pracy, kontrybuować do open source, np. w ramach hobby.
@UlanyMakaronn Mam kumpla programistę co prawda jestem i przegrywem więc większość życia spędziłem w piwnicy i mój kumpel jest z internetu xD On napewno rzetelnie oceni czy się nadaje na juniora czy nie.Tez mam swoją świadomość i honor i nie złoże CV które jest słabe.Pozatym dopiero zaczynam przygodę z Pythonem myślę,że o stanowisko juniora mogę się ubiegać jak opanuje jeszcze jakieś inne języki np.HTML,CSS i podstawy JavaScript.Ale wgl dzięki za podpowiedź bo