Wpis z mikrobloga

@Babojadek: Może byś napisała co to był za niewinny żart z Twojej strony i w jaki sposób dokładnie on zareagował? Wtedy może byłyby tu inne komentarze, bo póki co to faktycznie wychodzi, że nieogarnięta księżniczka z ciebie
  • Odpowiedz
O kurde, na jego miejscu (o ile to prawda) szybko bym spakował manatki i od Ciebie uciekał. Brzmisz jak dziewczyna która 'zrywa' po pierwszej lepszej kłótni a za dwa dni chce do Ciebie wrócić.
  • Odpowiedz
Wczoraj pokłóciłam się z niebieskim, nakrzyczał na mnie, więc spakowałam torby i jadę do rodziców na parę dni. Nie wiem dlaczego on myślał że takie zachowanie ujdzie mu na sucho.


@Babojadek: pamiętaj zawsze o tym:

Spotyka się dwóch kumpli.

Co u
  • Odpowiedz
  • 1
@Babojadek jak ja bym tak chciał żeby moja pojechała #!$%@? po kłótni ehh..miałbym święty spokój choć na parę dni :D. Za długi staż już. Zamiast tego zostaje i szuka dalej kija by wbić w kolejna ranę :D
  • Odpowiedz
  • 1
@cr_7 wszyscy tak mówicie tutaj że w weekend będzie balował, więc raczej wrócę w piątek i po prostu nie będę się odzywać
@Edward_Bernays no raczej wątpię, nie ma koleżanek z żadną nie rozmawia bo taką podjęliśmy decyzję, że on nie ma kontaktu z innymi kobietami
  • Odpowiedz