Wpis z mikrobloga

@Babojadek: nic tak nie wkurza jak "pakowanie się i wyjazd". Weź lepiej od razu z nim zerwij, co ma się chłop męczyć z dzieciakiem, który robi akcje rodem z dennych komedii romantycznych.
Jak się człowiek pakuję i wyjeżdża to z myślą, że to koniec, a nie "teraz będziesz się musiał nagimnastykować, żebym wróciła", w przeciwnym razie to zwykła dziecinada.
  • Odpowiedz
@Babojadek: Nie no do #!$%@? ciężkiego, to musi być bait xD

no raczej wątpię, nie ma koleżanek z żadną nie rozmawia bo taką podjęliśmy decyzję, że on nie ma kontaktu z innymi kobietami


Po tym zdaniu wiem, że jesteś #!$%@? do granic możliwości, a chłopa owinęłaś sobie wokół palca i niestety będzie taki dopóki nie zorientuje się, że jesteś jego katem.
Czy podjeliście też decyzje, że ty nie rozmawiasz z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@abdonaty: ja nie twierdzę że nie ma na świecie #!$%@? ludzi.
Ale to akurat jest na 100% zarzutka, czyli ktoś wstał rano i stwierdził, że wywoła gownoburze... Bo wiadomo że wykopki się zlecą jak jest okazja do powyzywania p0lek xd
  • Odpowiedz
@Babojadek: "nie ma koleżanek z żadną nie rozmawia bo taką podjęliśmy decyzję, że on nie ma kontaktu z innymi kobietami"
daaaaamn, zrób mu przysługę i nie wracaj
  • Odpowiedz
@Babojadek: I to ma byc dla niego jakas kara? Nie wiem czas na przemyslenia? A jedz sobie i na miesiac, jak facet ma jaja to zleje temat konkretnie, sama wrocisz w koncu, a jak nie, to coz nie jestes ostatnia kobieta na ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Babojadek: No dziwisz sie,ze tak kazdy pisze? A co ma chlop siedziec w pokoju i plakac bo ty po kłótni pojechalas do rodzicow jak w jakims serialu na wspolnej albo dlaczego ja XDD "Wracam do rodzicow!!!"
  • Odpowiedz
@Babojadek po takim tekście że wracasz do rodziców, niebieski powinien pomóc Ci się spakować. Kłótnia to kłótnia, możesz powiedzieć że nie bedzie rozmowy jak bedzie krzyczal ale straszenie wyprowadzka do mamy jest słabe. No chyba że wczoraj skończyłaś 18 lat
  • Odpowiedz
@Babojadek: ponad tysiąc osób właśnie wytkneło ci głupotę a ty zamiast zastanowić się nad sobą wyzywasz ich od przegrywów. Jak to nie bait to masakre z taką osobą ma facet xD
  • Odpowiedz