Wpis z mikrobloga

czemu tylko fani lego są tacy dziwni? nikt inny nie chwali się żadnymi fotkami swojego hobby, zawsze tylko lego.


@Dolan: może pora trochę głębiej poszperać na wykopie, to znajdziesz też inne tagi, gdzie ludzie się swoim hobby chwalą. Dla przykładu:
#gotowanie
#kuchniamg78
#
  • Odpowiedz
@damw: jasne, ludzie chwalą się różnymi rzeczami ale tylko klocki mają tę dziwną aurę "patrzcie, jestem dorosły, a składam klocki, które w naszym społeczeństwie przyjęły się jako zabawki dla dzieci"
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: to jakaś okrągła liczba, że taki wyjebisty prezent Ci kupiła? generalnie gratuluję różowej. Moja by nigdy na coś takiego nie wpadła, a jakbym podpowiedział to wyzwała by mnie od dziecinnych debili...
  • Odpowiedz
Zgadzam sie z dolanem legowicze tutaj maja tak bujne zycie ze pod kazdym postem z lego za ponad 600 zl dodaja tagi chwale sie i amatorzy jakby to bylo jakies osiagniecie xD zostawcie swoje hobby w tym jednym tagu
Kupiles zestaw? Okej dodaj ale nie musisz sie atencjonowac tym
  • Odpowiedz
jasne, ludzie chwalą się różnymi rzeczami ale tylko klocki mają tę dziwną aurę "patrzcie, jestem dorosły, a składam klocki, które w naszym społeczeństwie przyjęły się jako zabawki dla dzieci"


@Dolan: ale to się w końcu zdecyduj. Wcześniej napisałeś i tutaj cytuję:

nikt inny nie chwali się żadnymi fotkami swojego hobby, zawsze tylko
  • Odpowiedz
nikt inny nie chwali się żadnymi fotkami swojego hobby, zawsze tylko lego.

ludzie chwalą się różnymi rzeczami ale tylko klocki mają tę dziwną aurę "patrzcie, jestem dorosły, a składam klocki, które w naszym społeczeństwie przyjęły się jako zabawki dla dzieci"


@Dolan: słaba zarzutka, bo sam nie możesz się zdecydować jak to jest z tym hobby
  • Odpowiedz
@olesiu: widocznie ktos zdążył zacytowac jak edytowalem post. Nie jest to zarzutka. xD glownie na wykopie tag #lego sluzy do tego zeby sie pochwalic co dostali od kogos. Ostatnio leca same SW bo pewnie jakaś promka była.
  • Odpowiedz
@Dolan: skoro nie zarzutka to pewnie po prostu nie lubisz lego i tyle, koniec tematu.
Przecież na tagu gry czy np. #citiesskylines ludzie wrzucają swoje osiągnięcia (np. swoje miasta) i też się chwalą. I cały czas wrzucają coś na temat gry cities skylines, olaboga! Gry też są uważane przez społeczeństwo jak coś dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam nic przeciwko jeśli kogoś
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: ja sie za toba nie stesknilem atencjuszko i wiele czasu zleci nim to zrobie idz poszukaj nowych tagow zeby popisac sie klockami xD bo tagowanie tego lego to jedno a chwalesie i amatorzy to drugie, widze ze im starsza tym głupsza
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: na pewno nie raz to tu robilas a to czy ty tagujesz amatorzy z samej siebie czy przez kogos to mnie nie interesuje, sie zachowujesz jak dziecko ktos tak napisal to ja tez tak napisze xD a co do kija to wole na nim siedziec i cokolwiek pozytecznego robic niz atencjonowac sie na tagu lego wypisujac gówna jakieś, nie pozdrawiam i nie pisz bo zycie bylo kolorowe bez twojej
  • Odpowiedz