Wpis z mikrobloga

Ujawniono raport z autopsji Georga Floyda, w skrocie:

Wykryte n-------i:
- Fentanyl 11 ng/ml
- Norfentanyl 5.6 ng/ml
- Metaamphetamine 19 ng/ml
- Delta-9 Carboxy THC 42ng/ml
- Cannabis
- Amphetamine
- Morphine 86 ng/ml

Uszkodzenia:
- Lewa tetnica wiencowa zwezona w 75%
- Prawa tetnica wiencowa zwezona w 90%
- Covid-19
- Brak stwierdzonych uszkodzen karku i krtani

https://www.hennepin.us/-/media/hennepinus/residents/public-safety/documents/Autopsy_2020-3700_Floyd.pdf
#usa
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Drakcrom: czyli co? Zmarl, bo byl gangusem i mial zniszczony organizm, a nie dlatego, ze go koles trzymal?


Przeciez reddit to chyba imploduje jak beda musieli tego fikolka przegryzc xD

@stormkiss: racja. A statystyki pokazują że z rąk policjantów ginie więcej białych mimo że czarni popełniają więcej przestępstw. Lewactwo jest tak zakłamane że przechodzi to wszelkie pojęcie.
  • Odpowiedz
@Drakcrom: Tak, bo ja Burmistrz NY dzwonił do komendantów Policji by nie reagowali na zamieszki to nie ryzykował. Nie trzeba ryzykować, ale raport można napisać odpowiednio przenosząc akcenty tam gdzie to jest wygodnie. Tak samo prywatna autopsja naraża się na konsekwencje i co oni mogą? Ty tworzysz sztuczny obraz w którym dane środowisko nie stara się siebie chronić. Tak powinno być, nie znaczy, że tak jest. Jak mówiłem oba raporty
  • Odpowiedz
@Drakcrom fentanylem się szprycowal? Xd przecież to gorsze ścierwo od h-----y i o wiele mocniejsze, nie wspomnę o reszcie, meta, feta, morfina, koleś chyba wszystko brał jak leci, zwykły ćpun i nic więcej
  • Odpowiedz
@Tsukuyomi:

Jak mówiłem oba raporty mogą być tak samo prawdziwe, tylko kierujące uwagę czytającego w innym kierunku i w każdym zapewne są "przypuszczalne" przyczyny zgonu i jesteś bezpieczny.


Ok, ale ta wzmianka o motywacji to tylko dodatek. Pamietaj ze prywatna autopsja nie miala dostepu do badan toksykologicznych, a i tak nie przeszkadzalo im to zalozyc, ze "pewnie nic nie zmienia". A tu sie okazalo, ze chlop mial w zylach koktajl
  • Odpowiedz
@Drakcrom: Prawak here: nawet jeśli m----n był naćpany i chory to ten policjant z tego co mi wiadomo nie mógł go tak dusić kolanem. To przegrana sprawa, gość mógł dostać zawału od tych narkotyków i kolana. Wina jest policjanta.
  • Odpowiedz
@Drakcrom: Trochę rozświetla to sprawę, policjant pewnie nieraz korzystał z takiej formy pacyfikacji, słusznie czy nie, ale wiedział na ile może sobie normalnie pozwolić, by delikwenta zbytnio nie uszkodzić. Natknął się jednak na ekstremalnie naćpanego Floyda i ta siła którą zazwyczaj zbytnio nic nie robiła zatrzymanemu okazała się w tym przypadku zabójcza. Śliska sprawa jak luj, mam nadzieję że tę sprawę przejmie ktoś dosłownie z twardą dupą i zimną krwią,
  • Odpowiedz
Po takim raporcie jest spora szansa, ze policjanci zostana uniewinnieni.


@Drakcrom: chyba kpisz. Ta sprawa jest tak medialna, że nie ma na to szans. Pomijam już to, że niby z jakiej okazji?
  • Odpowiedz
@Drakcrom: z tego co czytalem to nie mogl bo dopuszcza w okreslonych sytuacjach i to bylo przekroczenie uprawnien - dlatego nie tylko tylko ten co mu siedzial na karku ma zarzuty ma cala 4
Pandto bo ten raport to nie jest swiezynka w wielu publikacjach wypowiadaja sie eksperci ze zdeycodowanie to nie fentanyl byl powodem smierci jak i nie wykazywal objawow zatrucia fentanylem.

https://www.nytimes.com/2020/05/31/us/george-floyd-investigation.html
od 2:50 serio to nie jest
  • Odpowiedz