Wpis z mikrobloga

Ujawniono raport z autopsji Georga Floyda, w skrocie:

Wykryte narkotyki:
- Fentanyl 11 ng/ml
- Norfentanyl 5.6 ng/ml
- Metaamphetamine 19 ng/ml
- Delta-9 Carboxy THC 42ng/ml
- Cannabis
- Amphetamine
- Morphine 86 ng/ml

Uszkodzenia:
- Lewa tetnica wiencowa zwezona w 75%
- Prawa tetnica wiencowa zwezona w 90%
- Covid-19
- Brak stwierdzonych uszkodzen karku i krtani

https://www.hennepin.us/-/media/hennepinus/residents/public-safety/documents/Autopsy_2020-3700_Floyd.pdf
#usa
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drakcrom: no tak, ale to jest ruch do obezwładnienia kogos, dosyć jasno uzywany "while ACTIVELY resisting", podwójne wskazanie na aktywną czynność bo samo while resisting mówi ze podczas stawiania oporu - a tu jest aktywnego jeszcze.

Chodzi o to ze jak ktos sie ciska to siadasz mu na łbie, jak tylko przestaje to wystarczy w inny sposób obezwładniać. A nie, ze 30s temu sie stawiał. Ten ruch jest ruchem obezwladniającym
  • Odpowiedz
@Drakcrom: pytanie czemu wydali parę sekcji wcześniej i dlaczego niektóre źródła mówią inaczej przed chwilą powołałem się na inne źródło gdzie dwóch niezależnych badaczy powołuje się na to że zginął przez uduszenie

Nie powinny być publikowane sekcje niepotwierdzone/nieskończone
  • Odpowiedz
@Drakcrom: śnisz jak myslisz, że go uniewinnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) koleś już miał bodajże wcześniej 6 zarzutów w toku. To nie był niestety jednorazowy wybryk, tylko prawdopodobnie wyładowanie emocji na aresztowanym.
  • Odpowiedz
@Drakcrom: jeszcze dodam, ze uważam, ze zrobiłeś brzydką rzecz tym postem nie podając końcowej interpretacji lekarzy co do przyczyny zgonu. Juz lata screen w prawackich postach ze typ zmarł bo ćpał i się awanturował - a tak nie było.

Oczywiscie rozmawiac nalezy o tym na ile policjanci mogli wiedziec ze byl slabego zdrowia ALE dosyć jasno tutaj konkludowany raport jest przyczyną zgonu. Nie zawarłeś tego kompletnie w pierwszym poście mimo
  • Odpowiedz
@iAmTS: Jak tworzylem ten wpis to mialem linka jedynie do tego co tam wrzucilem, nie wiem dlaczego w raporcie nie bylo opisanej przyczyny smierci. Jednoczesnie moim zdaniem to dosc oczywiste, ze bezposrednia przyczyna zgonu byli policjanci, co zreszta pisalem tutaj wielokrotnie za kazdym razem gdy ktos mi zarzucal ze twierdze inaczej.
  • Odpowiedz
@Drakcrom: z tego co widzę całkiem inna sytuacja, trzymają ręką i nogą na plecach, koleś leży, po chwili traci przytomność, policjanci twierdzą, że oddycha. Policjanci bagatelizują sytuację kiedy chłopak zasypia... Chłopak przed byciem przygniecionym próbował uciec. Nie wiem jak Floyd, bo jedyną wersję jaką widziałam to ta kiedy leży na ziemi i nie ucieka.
  • Odpowiedz
@Bellie: Calkiem inna sytuacja? Rozumiem, ze podobna bylaby tylko gdyby byla identyczna tak? Floyd przed tym jak go powalili na ziemie nie chcial wejsc do radiowozu. Tony lezy na ziemi, policjant przez caly czas naciska mu na plecy, tez wzywa pomocy, tez byl pod wplywem narkotykow, tez nie zareagowali jak przestal oddychac. Roznica byla taka, ze tutaj nikt na nich nie krzyczal, wiec tym bardziej powinni byli zauwazyc ze ucichl
  • Odpowiedz
@Drakcrom: podobna byłaby gdyby policjanci uciskali szyje. No czy do was jak do 5-latków trzeba mówić? Poproś matkę, żeby Ci szyję kolanem przycisnęła i daj znać czy się nie zacząłeś dusić, ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Drakcrom: polecam powrócić na lekcje biologii. Nacisk na szyje odcina dopływ tlenu. Przyciśniecie samych pleców i to na bardzo małej powierzchni - na łopatce i chyba pod żebrem - dalej umożliwia oddychanie. Zgniatanie całej klatki piersiowej kamieniami, a przytrzymywanie kolesia, który leży pół bokiem - no nie widzę dużych podobieństw, ale wmawiaj sobie, że są. Dodatkowo tu podejrzewam, że wystąpiła depresja oddechowa z powodu samych narkotyków (koleś nie kontaktuje), a
  • Odpowiedz
@Bellie:

polecam powrócić na lekcje biologii. Nacisk na szyje odcina dopływ tlenu. Przyciśniecie samych pleców i to na bardzo małej powierzchni - na łopatce i chyba pod żebrem - dalej umożliwia oddychanie


U zdrowego i nienacpanego czlowieka tak. U Tonego nie. To samo mozesz powiedziec o nacisku na kark (nie na krtan), zdrowy czlowiek dalej moze oddychac. Te twoje podejrzenia natomiast to chyba z krysztalowej kuli wyczytalas.

https://i.dailymail.co.uk/1s/2020/05/29/14/28973930-8369645-High_school_wrestling_coach_Dave_Hollenbeck_has_been_slammed_for-a-3_1590759785397.jpg
  • Odpowiedz
@Drakcrom: xD koleś, na zdjęciu wyraźnie widać, że kolega stoi tak co by mu krzywdy nie zrobić, z rozłożeniem ciężaru na kark...
Na resztę brak mi słów... Żyj sobie w swoim fantasy world, najwyraźniej tak ci najwygodniej.
  • Odpowiedz