Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja nowa partnerka jest chyba dziecinna :/. Wczoraj zapoznałem ją z moja paczką znajomych i ona powiedziała, że oglądała ostatnio w tv Vaiana skarb oceanu (to jest bajka jakby ktoś nie wiedział...) i bardzo jej sie podobał film... Wszyscy spojrzeliśmy na nią i kumpel śmiejąc się powiedział, ze to przecież bajka jest i że co ona, bajki ogląda w wieku 30 lat? Na co ona odpowiedziała, ze co z tego, ze to jest bajka i ze ona bedzie oglądać co chce i że czasami ogląda jakieś bajki w tv. No ogólnie trochę śmieszki heheszki z niej były ze strony moim znajomych ale mi zrobiło się potwornie głupio i trochę wstyd za nią - przyprowadzam dorosłą kobietę, o której mówiłem swoim znajomym same super rzeczy o niej (bo ona jest super) a ona wyskakuje mi z jakąś bajką :/.
Teraz mam jakies mieszane uczucia, z jednej strony ona jest naprawdę fajna, ma poukładane w głowie, ma naprawdę dobrą pracę a z drugiej strony 30 letnia kobieta ogląda bajki... Boje się, że moi znajomi odbiorą mnie jakoś dziwnie, że za moimi plecami będą się ze mnie nabijać, że taką wybrałem sobie dziewczynę, która ogląda bajki dla dzieci a ja wykonuje taki zawód, gdzie moja prezentacja jest dość ważna i nie chce żeby ludzia gadali, że taki mężczyzna wybrał sobie kobietę, która ogląda bajki.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed78f80a913fb53fa4e85bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 172