Wpis z mikrobloga

Co prawda nikogo to z Was nie obchodzi, ale jako osoba majaca wolnorynkowe poglady w sferze gospodarczej (co prawda nie tak prawicowe jak Tea Party czy JKM), ale jestem przeciw interwencjonizmowi państwa, jestem za dalszą współpracą w ramach UE, a patrząc nawet po naszych politykach to zmierzaniu UE ku federacji, ale z dużą autonomią naszych jednostek samorządu terytorialnego, moj swiatopoglad jest raczej centrowy tj. bez zadnych glupich pomyslow jak tabletka dzien po na recepte, czy calkowity zakaz aborcji, jestem za rownouprawnieniem kosciolow i innych zwiazkow wyznaniowych z fundacjami, czy stowarzyszeniami albo traktowaniem ich jak zwyklych przedsiebiorcow i likwidacja kretynskich socjali typu pincet plus, czy czynasto emerytura (swoja droga dotychczasowe emerytury powinny byc wyplacane bez podatku, bo to sami ludzie odkladali te pieniadze z wlasnych wyplat, a nie panstwo) i aktualnie nie ma chyba kandydata w wyborach prezydenckich, na którego w pierwszej turze moglbym zaglosowac. Coraz powazniej rozwazam oddanie glosu na Tanajno.
#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach