Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: Ja tam lubię - zwłaszcza jak laska zaznacza to w CV. Przeważnie takie lachony odrzucam i nawet nie zapraszam na rozmowę. Kiedyś jak dostawaliśmy cv od laski to zapraszaliśmy na rozmowę niemal w ciemno - była bardzo duża szansa że faktycznie to jest jej pasja i ogarnia albo nauczy się szybko. Teraz przychodzą laseczki prowadzone za rączkę w bezpiecznej banieczce "możesz być kim chcesz, nawet jak tego nie potrafisz"
  • Odpowiedz
@NijuGMD: O, cześć człowieku z mojego wydziału.

Jak mnie rok w rok wpieniał ten program xD Zasuwamy projekty na równi z facetami a tutaj "haha, weź 12k, tylko dlatego ze masz cipsko, to ci trudniej". Nie wiem, kuźwa, w czasie miesiączki jesteśmy nieczyste i nam nie wolno programować? Trudniej to miał kumpel, który dojeżdżał na uczelnię z Huty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alienv: u mnie w korpo zamiast wziąć gościa po technicznej uczelni to biorą araba albo hindusa. W następnej kolejności jest łaską z tzipą
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Prywatna firma za prywatne pieniądze chce sobie dopłacać do kobiet w zespole, bo może zwiększa to ogólną produktywność reszty. To jak jest z tym wolnym rynkiem, wolno zatrudniać kogo się chce i za ile się chce czy jednak nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zajete1

Prywatna firma za prywatne pieniądze chce sobie dopłacać do kobiet w zespole, bo może zwiększa to ogólną produktywność reszty. To jak jest z tym wolnym rynkiem, wolno zatrudniać kogo się chce i za ile się chce czy jednak nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście, że wolno. Tylko ta sama firma mogłaby równie dobrze zatrudnić samych mężczyzn, albo płacić im więcej niż kobietom. Tylko wtedy w oczach
  • Odpowiedz
@NijuGMD: jak mnie to jako rozowa zawsze wkurza. Co ja, niepelnosprawna jestem, zeby miec taryfe ulgowa? Jakos ja moglam normalnie dzieki pracy i nauce osiagnac to co chcialam. Dlaczego kobiety maja byc traktowane inaczej.
  • Odpowiedz