Wpis z mikrobloga

@szczypek45: a jak w ogóle z zastosowaniem ostrego to takiej jazdy? Nie będę tym jeździł po mieście tylko chodzi mi o trasy proste bez wielu zakrętów etc. Teren w miarę płaski - wielkopolska/lubuskie. Na razie używam crossa ale jakoś zawsze mnie ciagnie do sztywnego widelca i baranka
@johnnyMetalowy: predyspozycje indywidualne, jak ze wszystkim. Jednym pasuje, innym nie. Chodzi głównie o geometrię. Jednak jazda na baranku zwłaszcza na ostrym jest w dość sportowej pozycji. Nikt nie robi ostrych w geometrii endurance. Jak nie kupisz to się nie dowiesz. Mi np. odpowiadała taka jazda i geometria sportowa mi nie przeszkadzała Sam napęd typu ostre bardzo fajny dla mnie. Czujesz rower, masz kontrolę. Ja zawsze jeździłem na ostrym w
szczypek45 - @johnnyMetalowy: predyspozycje indywidualne, jak ze wszystkim. Jednym pa...

źródło: comment_1591172418CPor4OygoEogqegduyJCLa.jpg

Pobierz
@johnnyMetalowy: Nie wiem co sądzisz o kolarkach z trochę szerszą oponą, ale ja prawdopodobnie dołączam do #wykoptribanclub, bo potrzebuje szybkiego commutera o którego nikt się nie pokusi. Więc inwestuje chyba w T100 rc nowego lub coś z wyższej grupy używanego na olxie podleci mi, ale więcej niz 1500 zl nie planuje wydawać. T100rc widzę na moje potrzeby wystarcza i ma te samą oponkę co ten elops, 32 mm (na mieście