Wpis z mikrobloga

Hejka. Chciałam się podzielić radością, która ma duży związek z #wykop Mianowicie skumplowałyśmy się tu z @Megachilidae. To pierwsza radość. A druga że mimo że ona z jednego końca a ja z drugiego końca naszego pięknego kraju spotkałyśmy się na mini wykop party. Kolejna radość jest związana z prezentem od Megachilidae. Jako że obie jesteśmy fankami pszczół dziko żyjących, dostałam od niej... kawałek pieńka z gruszy z nawierconymi otworami jako pomoc gniazdową dla pszczół. A druga radość wynika z tego, że już tego samego dnia pszczoły wykazały zainteresowanie, a dziś kilka dni później już prawie wszystkie otworki maja swoich lokatorów. No i żebyście chociaż trochę tę radochę odczuli kilka zdjęć.

#dzicyzapylacze #pszczoly #czujedobrzeczlowiek #przyroda #wykopparty
T.....a - Hejka. Chciałam się podzielić radością, która ma duży związek z #wykop Mian...

źródło: comment_1591169770V0xQ9tm6JCsWrpgSVI39Ah.jpg

Pobierz
  • 89
@Tulkandra: :))) Cieszę się baaardzo, że mój pieniek, z którym jechałam przez całą Polskę, znalazł swoich mieszkańców. To miód na me serce :)
A ja dopowiem, że bardzo się cieszę z tego spotkania. Tym bardziej, że, jadąc kilkaset kilometrów, w głowie pojawiały mi się obrazy z kampanii społecznych: "Nie wiesz, kto w Internecie siedzi po drugiej stronie". Jechałam z torbą, w której miałam na wszelki wypadek pieniek, gaz, nóż i garść
M.....e - @Tulkandra: :))) Cieszę się baaardzo, że mój pieniek, z którym jechałam prz...

źródło: comment_1591170845C8dWdHTQDyUAQFadRx2J3H.jpg

Pobierz