Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki!

Szykuje się #afera ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pozwoliłem sobie kiedyś (pod koniec ubiegłego roku) wyrazić swoją opinię na temat usług oferowanych przez "magów" i "wróżbitów" z e-magia.pl. Nie pamiętam co dokładnie napisałem ponad pół roku temu (a swojej "recenzji" nie mogę znaleźć), ale w każdym razie zapewne wskazałem, że "magia" przynosi więcej szkód niż pożytku. I zapomniałem o sprawie.

Aż do dzisiaj. Z nudów przy porannej kawce zacząłem przeglądać wiadomości w czyśccu messengera i znalazłem takie coś, co widać na screenie. Śmiechłem ostro, bo widocznie kogoś dupsko zapiekło, ale z drugiej strony obawiam się, że w odwecie rzucą na mnie jakiś urok, albo wyślą obrazek, który będę musiał rozesłać do 100 znajomych, bo przestaną mi się nieść kury. Ale przez ostatnie pół roku poza tymi wszystkimi światowymi kryzysami to nic złego się nie wydarzyło ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chętnie pociągnąłbym rozmowę z Panią Różą i liczę na Wasze podpowiedzi, nie chcę kobieciny od razu miażdżyć.

BTW polecam wejść na e-magia.pl. Nie zwracam za onkologa.

#pytanie #heheszki #gownowpis
h8ter - Siema Mirki i Mirabelki!

Szykuje się #afera (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Pozwoliłem sob...

źródło: comment_1591167889LTLpm7yAHYTNzoLPndTcKn.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moge im napisac i wyslac to "Magia, astrologia i czary to oszustwo, wiec kazdy kto obiecuje, ze rzuci skuteczny czar lub przewidzi przyszlosc z ukladu planet i bierze za to pieniadze czy inne dobra jest oszustem i moze byc scigany na podstawie art. 286. § 1. Kodeksu Karnego:
Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania
  • Odpowiedz
@czosnkowy_wyziew: To tak, ale twierdzenie @h8ter'a jest inne: on nie pisze, że magia to oszustwo, tylko, że "e-magia.pl to oszuści" - czyli że osoby, które prowadzą portal, z całą świadomością wprowadzają kogoś w błąd. Czyli OP musi udowodnić, że oni nie wierzą w magię, co może być bardzo trudne z technicznego punktu widzenia.
  • Odpowiedz
Chciałbym przypomnieć że w Polsce istnieją legalnie i oficjalnie szkoły nauczające technik magicznych. Przeciwko katolicyzmowi w Polsce nic nie mam -- bo obecnie panuje ciemnota i zabobony, nie katolicyzm ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@powsinogaszszlaja

A co jeśli chcę im dać argumenty?


@h8ter: Graj tak, abyś to ty rozdawał karty, a nie oni. Możesz dać im argumenty ale takie, które obrócą się przeciw nim.

Mądrze powiedziane. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@h8ter: Weź jej jakoś śmieszkowo odpisuj w rodzaju "Przykro mi, ale pani adwokaci nie mają mocy, aby sprawdzić moje personalia, gdyż rzuciłem na panią urok Vivianny Niebiańskiej za pomocą amuletu światła wiecznego, który można zdjąć jedynie wówczas, gdy skończy pani p-------ć".
  • Odpowiedz
@h8ter: Nie muszą odwracać klątwy. Wystarczy:

Na efekt usługi lub jego brak wpływ mogą mieć czynniki takie jak zaburzona energia astralna, interwencja siły wyższej, np. Boskiej, sabotujące negatywne myśli lub decyzje życiowe Użytkownika. Czynników tych nie da się przewidzieć przed wykonaniem usługi, zatem skuteczność lub sprawdzalność nie jest gwarantowana przez Administratora.

Wystarczy więc pogadać z bogiem, myśleć negatywnie lub podjąć taką decyzję.
  • Odpowiedz
@h8ter:

złożenia przez nas zawiadomią

ustalenie Pańskich personali

Poważna kancelaria jest poważna. Pakuj szczoteczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@h8ter: ptaszki ćwierkają, że ta pani ma napradę na imię Aneta - a przynajmniej wcześniej miała to wpisane na FB. Co zgadzałoby się z KRS:
https://rejestr.io/krs/800552/star-valley/powiazania
Inna aktywność tej Pani na FB:
https://www.facebook.com/pg/Traczewska-DEsign-147037135387942/photos/?tab=album&album_id=361279110630409
Profil na goldenline pani prezes i jednocześnie jedynego wspólnika spółki sugeruje, że kończyła MBA na wydziale prawa i administracji na UA (nie rozszyfrowałem skrótu). To co do Ciebie napisała na Mesegnerze, to brzmi jak sfrustrowana prawniczka która
  • Odpowiedz