Wpis z mikrobloga

To się w głowie nie mieści, ile #!$%@? umysłowego wylało się w internetach, np. na twitterku w sprawie aktów przemocy w Stanach. Bandyci, współcześni bolszewicy, najgorszy sort społeczny, zaczęli niszczyć miasto, kraść, rabować, podpalać i bić.

I co? I nagle p0lki zaczęły wyrażać solidarność z "protestującymi", stwierdzać wprost, że przemoc jest czasem ok, np. w tym przypadku. Że nie żal im sklepów bogatych korporacji. Że wstydzą się, że są białe i nienawidzą białych ludzi. Skrajność? Nie każda tak uważa? No to zamiast tego mamy teksty "oczywiście może trochę przesadzili, ale mają prawo być źli!", "w pełni ich rozumiem", "nie krytykuj, na ich miejscu robiłbyś to samo". Nawet jeżeli wstydzą się wprost przyznać, że pobierają bandytów, to jednak wewnętrznie czują pewną sympatię do tego, co się dzieje.

A dlaczego piszę "p0lka"? Bo 80% tych postów pochodzi od kobiet. Faceci mają #!$%@?, albo #!$%@?ą się na niszczenie mienia, albo cisną żartami i ironicznymi komentarzami. Odmienne podejście do sytuacji. Nagle znajome na facebook zaczęły udostępniać jakieś lewackie wysrywy o uciskanych murzynach i uzasadnionycn "protestach". Intelektualistki ze studiów.

Coraz bardziej dociera do mnie #!$%@? mentalne młodych kobiet. Młodych, po te po 40 roku życia zwykle są... normalne. A młode "intelektualistki" żyją ideologią. Ciągle to samo. LGBT, ekologizm, prawa kobiet, faszyzm. Dajcie spokój.

I mam znaleźć dziewczynę niby? No sorry, ale jeżeli większość młodych kobiet jest zdecydowanie na lewo ode mnie i uważa się za "progresywistki", to ja podziękuję. Już wolę być samotnym spierdonem. Spotykam się z laską, niby fajna, aż nagle czymś wystrzeli i aż człowiek robi się zażenowany.

Nie wiem, mam zacząć rozdawać test polityczny przed randką, żeby się uchronić czy co? xd Czy konserwatywka istnieje? Mam wrażenie, że jeśli tak to gdzieś na wiosce w Polsce B i nie jest zbyt ogarniętą osobą. Młode wykształcone z wielkich ośrodków to zadeklarowane lewaczki.

Także zostanę przegrywem bez dziewczyny.

#logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #przegryw #4konserwy #konserwatywka
  • 45
@Reflexiej123: bo facet rozumie, że ktoś doszedł do tego sklepu/samochodu/mieszkania ciężką pracą, facet widzi utratę dorobku życia, a p0lka widzi radosnego "bojownika o wolność". Podświadomie imponuje im też pewnie prymitywną siła. One żyją w swoim świecie, bezpiecznym instagramowym #!$%@?łku w którym jest cieplutko a do głowy ładuje się tylko bezmyślne BLACKLIVESMATTER. Niech giną biali bo ich życie nie liczy się aż tak. Biały człowiek jest nudny, to gość w garniturze, a
I co? I nagle p0lki zaczęły wyrażać solidarność z "protestującymi", stwierdzać wprost, że przemoc jest czasem ok, np. w tym przypadku. Że nie żal im sklepów bogatych korporacji. Że wstydzą się, że są białe i nienawidzą białych ludzi.


@Reflexiej123: Gdzie można zobaczyć takie wypowiedzi? Jeśli pijesz do tego znaleziska z głównej, to tam były chyba tylko takie o wstydzie.
@Reflexiej123: powiem ci tak ogółem mogłabym się zgodzić z tym co piszesz ale twój ogrom pretensjonalności w stosunku do kobiet czymś mi śmierdzi... Hmm czyżby cie najądrze bolało? Chyba tak. Jesteś męską wersją #!$%@? która nie może #!$%@?ć najgorętszych lasel w południowej Pasadenie i masz wieeeeeeelki ból dupy.
Ojej jakie one są, kogo ja będę ruchał. Albo brzydkie, więc najpewniej karton na łeb albo głupie, więc francuza do mordy albo dzieciate
@Pavulenko:

Fakt moze troche brzydsze, ale przynajmniej mozna porozmawiac jak z czlowiekiem, a wyglad mozna zawsze troche poprawic.


No tak. Ważne to żeby mieć dziewczyne i co ruchać. Nie ważne że ci się nie podoba. Przecież zapłacisz żeby ją doktorek naprostował i będzie idealna dziewczynka. Dziewczyna ze wsi może i brzydka, ale przynajmniej ci gacie wypierze, schabowego do mordy wsadzi czyli wykona swoje obowiązki domowe a o aspekt wizualny ty się
@Reflexiej123: Przecież robicie tymi wpisami to samo co wszystkie instagramerki i influencerki chcące zwrócić na uwagę. Kilka pudernic z internetu coś tam napisało w komentarzach, a wy wyciągacie na tej podstawie wnioski, że wszystkie baby są głupie i w ogóle jak w takiej sytuacji poruchać. Oczywiście zawsze wszystko na końcu kierujecie na swoją osobę. Gówno to ludzi obchodzi czy to sobie znajdziesz dziewczynę czy nie.