Wpis z mikrobloga

To się w głowie nie mieści, ile #!$%@? umysłowego wylało się w internetach, np. na twitterku w sprawie aktów przemocy w Stanach. Bandyci, współcześni bolszewicy, najgorszy sort społeczny, zaczęli niszczyć miasto, kraść, rabować, podpalać i bić.

I co? I nagle p0lki zaczęły wyrażać solidarność z "protestującymi", stwierdzać wprost, że przemoc jest czasem ok, np. w tym przypadku. Że nie żal im sklepów bogatych korporacji. Że wstydzą się, że są białe i nienawidzą białych ludzi. Skrajność? Nie każda tak uważa? No to zamiast tego mamy teksty "oczywiście może trochę przesadzili, ale mają prawo być źli!", "w pełni ich rozumiem", "nie krytykuj, na ich miejscu robiłbyś to samo". Nawet jeżeli wstydzą się wprost przyznać, że pobierają bandytów, to jednak wewnętrznie czują pewną sympatię do tego, co się dzieje.

A dlaczego piszę "p0lka"? Bo 80% tych postów pochodzi od kobiet. Faceci mają #!$%@?, albo #!$%@?ą się na niszczenie mienia, albo cisną żartami i ironicznymi komentarzami. Odmienne podejście do sytuacji. Nagle znajome na facebook zaczęły udostępniać jakieś lewackie wysrywy o uciskanych murzynach i uzasadnionycn "protestach". Intelektualistki ze studiów.

Coraz bardziej dociera do mnie #!$%@? mentalne młodych kobiet. Młodych, po te po 40 roku życia zwykle są... normalne. A młode "intelektualistki" żyją ideologią. Ciągle to samo. LGBT, ekologizm, prawa kobiet, faszyzm. Dajcie spokój.

I mam znaleźć dziewczynę niby? No sorry, ale jeżeli większość młodych kobiet jest zdecydowanie na lewo ode mnie i uważa się za "progresywistki", to ja podziękuję. Już wolę być samotnym spierdonem. Spotykam się z laską, niby fajna, aż nagle czymś wystrzeli i aż człowiek robi się zażenowany.

Nie wiem, mam zacząć rozdawać test polityczny przed randką, żeby się uchronić czy co? xd Czy konserwatywka istnieje? Mam wrażenie, że jeśli tak to gdzieś na wiosce w Polsce B i nie jest zbyt ogarniętą osobą. Młode wykształcone z wielkich ośrodków to zadeklarowane lewaczki.

Także zostanę przegrywem bez dziewczyny.

#logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #przegryw #4konserwy #konserwatywka
  • 45
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: Wystarczy im tak przedstawic sprawe, zeby wywolalo to odpowiednie emocje i w ten sposob bardzo latwo je manipulowac. Bo media przekazaly im to tak, ze biali zli Policjanci (czyli system) uciskaja czarnych z powodow rasowych i oni walcza z tym systemem wlasnie w ten sposob. Mocno pokretna i klamliwa merytoryka ale dziala.
  • Odpowiedz
troche mocno pojechales adpersonam kiedy jestem na tej samej stronie kompasu co ty ale ok. Po prostu mowie jak sie przyjelo w polskim necie, ze lewak to lgbtqarwdnsdsj a prawak to akwarelista potwur


@Marasmeus: Sorry, podobne poglądy polityczne nie sprawią, że będę miał mniej toksyczną osobowość ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

A tak
  • Odpowiedz