Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3stko: Po co nagrywający ciągle powtarza że jest weteranem? Maja tam jakiś kult ludzi których nie było stać na edukację i poszli w kamasze strzelać do Afgańskich wieśniaków? xD
  • Odpowiedz
raczej zdumiewającym jest, że jeszcze nie doszło. Jak widać społeczeństwo oswojone z bronią, nawet w czasie sporego konfliktu, nie jest skore aby do siebie z d--y strzelać. Każdy wie jak to się skończy.


@szpongiel: też jestem ciekawy jakim cudem jeszcze nie doszło do masowych strzelanin. Czyżby dlatego, że b--ń jest rejestrowana i po łusce/naboju łatwiej cię namierzyć niż po rzuconej kostce brukowej? Czy może dlatego, że masowe strzelaniny wywołają natychmiastową
  • Odpowiedz
@RedBaron: W sumie nic nie wiemy. Gdybym jechał sobie autem i zobaczył ludzi blokujących moje auto, a dzień wcześniej widziałem w internecie jak tłuką właścicieli sklepów na śmierć to sam nie wiem jak bym zareagował. Pewno przestraszył się i przy okazji potrącił kilka osób.
  • Odpowiedz
@Z_d--y_strzelec: Uwielbiam to wykopowe postrzeganie świata jak małe dziecko xDD

Już c--j z tym kto ma na filmiku rację a kto nie bo to bez znaczenia w kontekście tego co napisałeś. Jak uzbrojony to prawak a jak go ktoś atakuje to w takim razie musi być "hehe postępowa lewica". Jak można być tak skrajnie spolaryzowanym i uznawać, że każda osoba jest albo prawo albo lewo - mając dostęp do internetu
  • Odpowiedz