Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wykopowi eksperci od kobiet postrzegają relacje damsko-męskie:
-poznawanie kobiet ma jeden cel: seks,
-randkowanie jest drogą do celu, niestety żmudną, męczącą, poniżającą i bez gwarancji sukcesu,
-przy okazji randkowanie jest drogie, bo bez nakładu finansowego nie zamoczysz (nie ma, powtarzam: NIE MA, seksu za darmo),
-życie kobiet kręci się wokół jednej z dwóch rzeczy: 1. knagi chada 2. portfela betabankomatu

Jak normalni ludzie postrzegają relacje damsko-męskie:
-warto poznawać kobiety i nawiązywać nowe znajomości, nawet jeśli to nie okaże się „ta jedyna”,
-randki mogą być przyjemne dla obu stron,
-seks może, ale nie musi być celem samym w sobie - może być zwieńczeniem fajnej znajomości, a najczęściej jest elementem związku,
-kobiety i mężczyźni nie muszą żyć w stanie permanentnej wojny, a ich kontakty nie muszą wyglądać jak pertraktacje (co mi dasz, co ja dam tobie) - można najzwyczajniej w świecie lubić wzajemne towarzystwo i traktować drugą stronę po ludzku, nie jak wroga czy towar,
-pokaznaie, że komuś zależy nie jest poniżające - jest naturalnym etapem rozwoju znajomości
-komplementy nie muszą służyć osiagnięciu korzyści, mogą (i powinny) być mówione z chęci sprawienia przyjemności drugiej osobie - bezinteresownie

#zwiazki #seks #randki #tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed57e97a913fb53fa4e8206
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[=================.......................] 42% (98zł/235zł)
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli ktoś idzie na randkę za którą płaci, a nic z tego nie wychodzi to już jest betabankomatem. Jeśli kobieta zapłaci za siebie i będzie na to nalegać staje się interesująca.
Można utrzymywać znajomość z kobietami dla "przyjaźni", ale to co większość normie określa jako przyjaźń to jednostronne korzyści dla kobiety. Przyjaciół zwykłem określać słowami "ta osoba nie potrzebuje mnie, ja nie potrzebuję jej, ale dobrze się razem bawimy i
@AnonimoweMirkoWyznania: Skasowałem komentarz bo czasami nie potrafię czytać ze zrozumieniem xD
Na portalu gdzie przedział wiekowy to w 90% (dane z dupy) dzieci które kobietę widują jak robi im śniadanie i nazywa się "mama". Takie wpisy nie mają poklasku, trochę to smutne ale z drugiej strony krzepiace że przegrywy siedzą sami z sobą i nie uprzykrzają życia normalnym ludziom.
Reszta "normalnych" osób na tym portalu nie czuje potrzeby dzielenia się swoim
randkowanie jest drogą do celu, niestety żmudną, męczącą, poniżającą i bez gwarancji sukcesu


@AnonimoweMirkoWyznania: wydaje mi się że to wynika z tego że spora część osób na tych tagach może być introwertykami dla których poznawanie nowych osób i rozmowa z nieznajomymi jest bardzo stresująca i trudna, jednocześnie te osoby bardzo pragną znaleźć bratnią duszę, kogoś z kim mogliby stworzyć związek oparty na miłości i zaufaniu przez co może rodzić się frustracja
Jak normalni ludzie postrzegają relacje damsko-męskie: (...)


@AnonimoweMirkoWyznania: a teraz mi odpowiedź na pytanie, czy do tych normalnych ludzi zaliczają się roszczeniowe p0lki, dla których liczy się, że to mężczyzna zawsze będzie jedyną aktywną stroną wykładająca zawsze hajs na każde jej zawołanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze, to żeby jakaś laska podeszła, zapoznała, powiedziała gdzie idziemy, podała termin, zapłaciła za wszystko, już na miejscu sama ciągnęła tematy do rozmowy i po wszystkim nie musiał bym się czuć jakkolwiek zobowiązany to pewnie polubił bym randki ( ͡° ͜ʖ ͡°)