Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: ziomek jest antifiarzem, krążyły jego fotki z flagą antfify. Dziwnym trafem jest tak że skrajna lewica zawsze trafia na występki skrajnej prawicy (i vice versa). Nie wiem jak ty ale ja ostatnio antysemickie napisy to widziałem pewnie z 15 lat temu, a tu gościu w biały dzień w centrum Wrocka przyłapuje typów na smarowaniu antysemickich haseł. I podjeżdża do nich na rowerze żeby zwrócić im uwagę xD Zamiast odjechać i
Sory ale widać żę gość chciał zrobić z siebie męczennika


@revente: tak i pozwolil sobie rozorac dosc porzadnie morde, plus zlamany nos, troche to duzo jak na robienie z siebie meczennika, zwlaszcza ze o typie poza srodowiskiem nikt aktualnie nie pamieta. I kazdy ma na to wywalone.

Dwa nie wiem czy gdyby to on prowokowal, tak lacno sad dowalilby gosciowi ktory go pobil rok wiezienia, bez zadnych zawiasow + grzywne. Szybkie
@sokool: antifa w Polsce istnieje jedynie w bazgrołach na murach, każda manifestacja nie obstawiona przez "opresyjną faszystowską policję" skończyłaby się dla nich masakrą.
@sokool: nie zapłonie, jak milicjanci #!$%@? białego na komendzie to trochę rozruchów było. Nie takich hardcorowych i agresja była wymierzona głównie w piśdzielską milicję, czyli tam gdzie powinna. Nie demolowali wszystkiego dookoła.