Wpis z mikrobloga

@sokool Banda #!$%@? debili, którym się marzy rewolucja. O ile rewolucja oznacza możliwość szabrowania i kradnięcia tak, aby wzbogacić się bez pracy w tym wielce opresyjnym i kapitalistycznym świecie. ha tfu.
  • Odpowiedz
@sokool: @fen1x: @czikita1337: @rodzinnabutelka: @lIENll: @Loputrs: nie wiem czemu ale śmierdzi mi to tym antifiarzem który twierdził że narodowcy pobili go jak we wrocku podjechał do nich w biały dzień i zwrócił im uwagę że piszą antysemickie napisy na moście. Już wtedy ta sprawa śmierdziała na kilometr. Mamy grafologa na sali?

https://gazetawroclawska.pl/przemyslaw-witkowski-brutalnie-pobity-ma-zlamany-nos-policja-dalej-szuka-sprawcy-i-apeluje-o-pomoc-o-ktore-napisy-poszlo-zdjecia/ga/c1-14305029/zd/37532365
revente - @sokool: @fen1x: @czikita1337: @rodzinnabutelka: @lIENll: @Loputrs: nie wie...

źródło: comment_1590976668HI49VDsnlJRUi192q6oxeS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sokool: Szkoda, że nie mam sklepu gdzieś tak we Wrocławiu, szkoda też, że nie ma w polsce takiego prawa które pozwalałoby mi się bronić przed bandytami bronią palną, wtedy z chęcią mógłbym poczekać na takie szabrowanie...Ależ by magazynek za magazynkiem szedł, ahh marzenia..()
  • Odpowiedz