Wpis z mikrobloga

#thedivision2 #thedivision #shooterlooter #gry #angryjoe
Kupiłem The Division 2 by sobie pograć w coś, patrząc na serial na drugim monitorze, do tego się nadaje, za 40zł można sobie popykać, taki fajny zabijacz czasu, nie wiem czemu, ale jak gra ma dobrze zrobionego M14/M1/podróbkę bezlicencyjną;) (coś z dobrym zasięgiem i z kopnięciem), to wolę 10 strzałowy zabytek, niż auto-karabinek z 30 strzałami, tylko trzeba czuć tego kop, trzeba czuć że każdy strzał wygina ramię i się liczy, przykładowo Escape From Tarkov ma ze dwa/trzy memowe karabiny-śmiecie(Mosiniarze/SKSowcy, grarbage-skicks wygrzebane z błota mogą położyć najlepiej ubranego gracza), Fallout 76/4 jest przeciwieństwem, tu balans to loteria, do tego nie czuć że się ma ciężką broń z większym kalibrem, boli mnie to, bo jestem fanem starych Falloutów.

Mam kilku Youtuberów których słucham w ciemno, bo mają niemal identyczne gusta, a nawet jak się nie zgadzamy, to potrafią wytłumaczyć swoja opinię, kiedyś do tego grona należał Angry Joe, ale teraz zrobił się gruby, leniwy i nadęty(ten foch podczas afery z widzami to porażka). Do tego coraz więcej recenzji(jeśli można je nazwać recenzjami, kiedyś robił dobre recki, ze strojami, aktorami, efektami, dziś jest intro, a potem tylko siedzi 2-3 grubasów z headsetami i narzekają, albo liżą dupę producentowi), nic się nie dowiemy, bo Joe przerywa innym(szczególnie swojemu chłopakowi, Other Joe'owi;) i zawsze musi być ja jego, widać że trochę się wypalił, próbuje robić recenzje filmowe/serialowe w stylu #redlettermedia , ale żałośnie to wychodzi.
Teraz sprawdzam gry u youtubera #acg i kilku podobnych, gdzie jest sam głos i dużo treści, faktów a nie opinii.
Pobierz RabarbarDwurolexowy - #thedivision2 #thedivision #shooterlooter #gry #angryjoe 
Kupi...
źródło: comment_15909568304b063fptNQhaeO4rHuXOJH.jpg
  • 1
wracając do #thedivision2
jako drugą brońkę przeważnie mam jakiegoś shotguna, ale tu mają bardzo mały zasięg(oglądałem filmy na YT gdzie testują broń i shotguny mają duży zasięg, szczególnie z amunicją typu slug(jedna slug -duża kula, #hickok45 potrafi walić w najdalszy cel na strzelnicy ze zwykłej pomby slugami), to zamiast shotguna wziałem moją ulubioną brońkę z Wildlands: MP7(szczególnie ze z automatu ma 40 magazynek), znalazłem, jeszcze kilka rozpylaczy i będę testował, szkoda ze