Wpis z mikrobloga

Cały dzień p---------a osób, które c---a się znają. No typowy Wykop. Cherrypicking materiałów, dobieranie sobie słupków bez zrozumienia co się na nimi kryje. Kompletnie pomijanie historii USA i uwarunkowań socjo-ekonomicznych, które wpływają na wydarzenia z ostatnich dni. Jeszcze dodatkowo projektowanie naszej polskiej / europejskiej sytuacji oraz struktury społecznej na USA, gdzie tego się nie da do siebie przystawić. Patrzenie na politykę wewnętrzną Stanów Zjednoczonych z perspektywy homogenicznego kraju Europy Wschodniej. Piękne upraszczanie sobie na zasadzie:

[WSTAW SOBIE TUTAJ KOGO TYLKO CHCESZ] IS BAD.

Zbiorowe szambo mentalne.

#protest #usa
jaqqu7 - Cały dzień p---------a osób, które c---a się znają. No typowy Wykop. Cherryp...

źródło: comment_15909496401VkF4rHTUv60cALb19NBmW.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbiorowe szambo mentalne.


@jaqqu7: To jest moralność Kalego- mogę zabijać, kraść i gwałcić, bo znalazłem wymówkę dla pożytecznych idiotów. Teksty popierające to są szkodliwe, bo stanowią podstawę do mordestw i pobić.
  • Odpowiedz
"Mudżin zły"


@Lipathor: ale skoro głownie murzyny rabują to o nich jakoś to świadczy. Jako że jesteś biedny oraz z nizin intelektualnych to nie oznacza że możesz iść obrabować kulczyków.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Ale co do tego ma ten wpis. Wykop głównie jedzie po nich za to że kradną biją itp. Więc tłumaczenie nierównościami okradanie sklepów jest piętnowane.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: merytorycznie zostaliscie ze tak powiem "zaorani". Jedyne co wam zostalo to wyzwiska, szczekajcie dalej, mnie to cieszy, bo widze ze juz zaczely sie procesy zmiany pogladow, pierwszy krok to wyparcie i gniew, niedlugo przyjdzie akceptacja.
  • Odpowiedz
@NaopaK: Widzę, że nic nie zrozumiałeś. Nie, nie będzie to ok. Jednak problem tkwi w systemie, który pozwolił innym, by cię gnoili i nic nie zmienianie w tej sytuacji będzie prowadziło do dalszej patologii.
  • Odpowiedz
@NaopaK: A czy ja gdziekolwiek pisałem, że nie należy się kara? Geezusie, umiesz ty czytać ze zrozumieniem? Ja tylko piszę o przyczynach stanu rzeczy, bo widać wiele osób tego nie rozumie, a nie usprawiedliwiam. Winny jest u podstaw system, który bez zmian nadal będzie generował rzecze patologi.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Przecież każdy dobrze wie o tym jakie są przyczyny.
Co to zmienia, kiedy m----n katuje Ci żonę/babcię/niszczy dorobek Twojego życia i twierdzi że czarne życie jest ważne a inne nie? Czarni zrobili się największymi rasistami i wykorzystują swoją pozycję "ofiary".

Jeśli znalazłeś magiczny sposób na zmianę systemu to leć do stanów i im go przekaż.
  • Odpowiedz
@NaopaK: Ale przepis jest znany od dawna: poprawa systemu edukacji i zajęcie się gettami, które sami miejscy planiści w połowie zeszłego roku stworzyli. Problem w tym, że nikt nie chce się tym zająć.
  • Odpowiedz
@NaopaK: Ale rozumiesz, że to nie jest coś, co ja magicznie odkryłem tylko fakty, o których mówi się od dekad? Zaniedbania jakie się nazbierały przez kolejne braki w działaniu ze strony każdej administracji stanowej oraz federalnej? Ludzie na tym robili doktoraty w USA - problem tkwi w tym, że nikt nie chce się za to zabrać.
  • Odpowiedz